CHP hakkında ne düşünüyorsunuz?

Sizce nasıl bir parti CHP ? Fikirleri alalım...

Güncellemeler:
Altı Okunda ''Milliyetçilik'' olmasına rağmen, gidip ''Enternasyonal'' bir örgüte katılması akıl alır gibi değil. Ne yapmaya çalışıyorlar bilmiyorum ama kafalar güzel :) Kılıçdaroğlu geçen gün ''Sosyalist Enternasyonal'' örgütünde konuşuyordu, aklıma geldi

0|0
7|21

En İyi Erkek Görüşü

• Sosyalist enternasyonale katılan partiye oy vermem.

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 20

• Başarısız bir parti.

Hem iktidar olmadan hem de sevilmemek gerçekten şaşırtıcı. Ayrıca Atatürk gibi bir liderin mirasına hıyanet etmek korkunç.

Ülkenin menfaatine bir düşünce veya proje üretmiyorlar. AKP'ye muhalefet olmak adına doğruları ve yapılması gerekenleri ıskalıyorlar. Halbuki parti içinde çok değerli insanlar mevcut. Konusunda uzman ve özel kişiler bunlar. Bu gruba rağmen sadece eleştirel bir tutum izleyen ve iş yapma kapasitesi sergilemeyen bir yönetim zihniyeti. Eğer yarın bir gün iktidara gelse neyi nasıl yapacağı belli bile değil. Çağın değerlerine nasıl ayak uyduracakları konusunda ışık tutmuyorlar.

Bu haliyle CHP'ye oy vermem mümkün değil. Zamana ayak uydurmaları gerekir. TÜrkiye gibi büyük bir ülkeyi ileri taşıyacak donanıma sahip olmaktan uzaklar.

2|1
    0|3
  • Kavramların içini herkes kendine göre doldurabilir.Cumhuriyet Halk Partisinin milliyetçiliği ATATÜRK milliyetçiliğidir.Sonuna kadar CHP !

1|0
    0|0
  • Maalsesef Atatürkçü olmayı sadece sosyalist olmak zanneden. Adı halk partisi olmasına rağmen Ulu önderden sonra halktan kopuk sadece belli bir zümrenin partisi olan... Atamızın devrimlerini 75 yıldır bu ülkeye benimsetip sevdiremedikleri için ülkenin bu durumda olmasının baş müsebbibi olarak gördüğüm parti. Umarım hatalarının farkına varırlar da bundan sonra kurucularına yakışır bir şekilde yönetilirler ve yönetirler.

1|1
    0|2
  • CHP bu ülkenin en önemli kurumudur, kalesidir. CHP li olmakta onur ve şerftir

2|3
    0|2
  • keMAL lar başta olduğu sürece chp sadece tek partili dönemin partisi olmaya mahkum. Kılıçdaroğlu'nun ssk daki soygununu görüpte o adam baştayken hala chp ye oy verebilenlere şaşıyorum. Herhalde Türkiye'nin de içine ettirmek istiyorlar.

"Kemal Kılıçdaroğlu'nun, SSK Genel Müdürlüğü yaptığı 1992-1999 döneminin ayrıntıları netleşti. SSK'nın verilerine göre, 19991 yılında, yani Kılıçdaroğlu SSK Genel Müdürü olmadan önce kurum 128 bin lira kar açıkladı. SSK'nın başına, 1992 yılında Kılıçdaroğlu atandı. 1992 yılından itibaren de kurum zarar etmeye başladı. Bu çerçevede 1992 yılında kurum 2 milyon 556 bin lira zarar açıkladı. Kılıçdaroğlu, 1999 yılında ise başarısız bulunarak dönemin hükümeti tarafından görevden alındı. Kılıçdaroğlu'nun görevini devrettiği 1999 yılında ise kurumun zararı 1 milyar 111 milyon liraya ulaşarak, Türkiye'nin en çok zarar eden kurumu haline geldi."

0|0
    0|0
  • chp ulusalcı kemalist bir partidir.solculuk 2ye ayrılır biliyo musun bilmiyorum.milliyetçi solcular(ulusalcılar) ve komunistler şeklinde.

kılıçdaroğlu chpye yakışan birisi değildir.muharrem ince,emine ülker tarhan,kamer genç,birgül ayman gibi isimler chpye yakışan kişilerdir.

0|0
    0|0
    • solculuğun bir sürü çeşidi var. sadece 2'ye ayıramazsın :)

sosyal liberaller, sosyal demokratlar, anarşistler, anarko-komünistler vs

• Onlar etnik millet isimleri. Irkçılık öyle olmaz :) Türk, kürt. Bunlar etnik millettir. Ama ülkemizdeki cahiller ne olduğunu bilmez

Her neyse sıkıldım :D

• ben de sıkıldım :D Ne yapsak ki.

• Ölümüne CUMHURİYET HALK PARTİSİ

1|2
    0|0
  • Zihnimi gereksiz şeyler düşünerek yormuyorum, sizlere de tavsiye ederim.

0|1
    0|2
    • aşk ve seksten başka bir şey düşünmeyen insanlardan iyidir. her tarafta onlardan var, ve birazda farklı şeyler düşünmek lazım.

• kast ettiğim chp şu son 10 yılın chp si... siyaset uzak tarihinden uzak hatta butün ideoloji ve fikirlerden uzak... ama aşka sekse dedikoduya boş bir yaşama yakın olan şu chp...yi kast ediyorum...

• yanlış anlamışım pardon :)

• belkide Atatürk'ün milliyetçilik anlayışı bazıları gibi kafatasçılık üzerine kurulu değildir o yüzden yadırgamış olabilirsin sosyalist enternasyonale ev sahipliği yapmasını

0|1
    0|0
    • Atatürk'ün cümlesi var: ''Türkçülük düşmanlarını ezeceğiz''

Araştır biraz :)

• Mussolini'ye göre de, kendini İtalyan hisseden herkes İtalyan'dır.

Senin dediğin etnik milliyetçilik. Bu milliyetçiliğin farklı bir kolu sadece.

• neyse dediğim gibi heralde aynı düşüncede buluşmamız imkansız gibi. o yüzden düşüncene saygı duymaktan başka söyleyecek bişeyim yok

• Güldüm nedense:D

1|0
    0|3
  • Genel baskanindan tez zamanda kurtulmasi gereken bir parti.

1|1
    0|1
  • İsmi için bir partiyi destekleyemem.

0|0
    0|2
  • cehape mi ? Ulleeeennn onlar dinsiz ATAYIZLER degil mi ? HÜÜÜLLLÖÖÖGGG.

0|1
    0|0
  • Sus beni konuşturma.

0|0
    0|3
  • Yolsuzluklar ile adını duyuramamış bir parti..

0|1
    0|0
  • Ataturkn kurdugu bir parti oldugu icin destekliyorum baska bir sebepten degil

0|1
    0|1
    • ulen milliyetcilikle sosyalist enternasyonelin ne alakasi var? yasin kac senin yaw

• cehepe mi? neyse sustum gidiyorum dur giderken 5* vereyim ;)

0|0
    1|3
  • Başındaki x giderse onun yerine y gelirse belki

0|0
    0|3
  • chp ateistlerin zenginlerin partisidir .)

0|1
    0|2
    • akpli yandaşların yanında o zenginler hepsi nedense:))))

• gereksizzz

0|1
    0|3

Kızlar Ne Diyor 7

Yükleniyor...