Türk Polisine ne kadar güveniyorsunuz?

Türk Polisine ne kadar güveniyorsunuz? Benim başıma bir iş gelse, bir sıkıntı yaşasam Türk polisi her daim yanımda diyebiliyor musunuz?

Neler iyi neler kötü? Buyrun.

• Güveniyorum
    A seç
  • Güvenmiyorum
    B seç
  • Başımın çaresine bakarım.
    C seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2234

En İyi Erkek Görüşü

• Polis polis olsa güveniriz elbet. Ama polis polis değil. Üniforma giymekle polis olunmaz.

Hali hazırdaki sözde polislerin yaptığı köpekliklere ben şahit oldum.

Ben demiyorum. 40-50 bin kişi hep bir ağızdan polise "hepiniz o. çocuğusunuz" diye bağırıyordu Taksimde, 31 mayısda. Binlerce insan, yalan mı söylüyor, yanılıyor mu? Bence yanılıyor olamazlar.

Ha içinde namuslusu da varmışMIŞ. Efsane işte. Vardır da o da bize denk gelmez.

Zaten hukukun olmadığı yerde, namuslu polis de ne kadar olur varın siz düşünün...

2|0
    0|2

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 22

• Ben güvenmiyorum hatta korkuyorum bana zarar verir diye askerde yine aynı şekilde uzak duruyorum normalde de görsem.

3|3
    0|0
  • polis sevmem. ülke farketmez. bizim tr polisi de gezi olaylarinda nekadar onursuz serefsiz ve cani olduklarini kanitladilar. feto cemaatinin katil köpekleri.

1|5
    1|2
  • Güvenmem.Bunun için çok basit bir örnek vereyim.Otobüste kavga çıkmıştı otobüs şoförü ile başka bir aracın sürücüsü arasında otobüsün içinde tekme tokat kavga ediyorlardı biri polis aradı otobüstekilerden meşguldü.Dışarısı polis doluydu bir tanesi gelip ayırmadı.Otobüsteki genç bir çocuk ayırdıktan sonra geldi bir polis konuştu iki tarafla da gitti.Adamlar birbirini öldüresiye döverken hiç biri gelmedi polislerin.Nasıl güveneyim ki onlara.Ayrıca bunun gibi bir sürü olay oluyor umursamıyorlar bile.

1|1
    0|0
  • Hayır, sıhhiye de bir akşam muhtemelen esrar çekmiş birini şikayet ettim aldığım cevap "abla o bişey yapmaz beaaa oldu"

1|2
    1|1
  • en nefret ettigim meslek. güvenmem. tek çarem bile olsa guvenmem. yani akrabam polis olsa onu bile sevmem. o derece yani. bu sene gördüklerim bana yetiyor.

1|4
    1|1
  • kendi başımın caresine bakarım.

1|1
    1|0
  • tabiki güveniyorum güvenmiyorum diyenler evlerine hırsız girse ya da başka bişey olsa sakın polisi aramasınlar o zaman sopa alıp polisi kovalasınlar

1|2
    2|1
  • Allah onları bildiği gibi yapsın...Adıma hat bile açtırmış namussuz polisin biri.Şehremini Polis Merkezi'ndeki.

0|0
    1|0
  • sokakta mal değiştiren çocuklar var ihbar ettik kıllarını bile kıpırdatmadı şerefsizler, böyle mi ülkeyi koruyorlar? pizza bile daha hızlı geliyor polisten. nasıl bir şeydir bu?

1|2
    1|1
  • geziden sonra güvenmiyorum

1|2
    1|2
  • sence ? sence ? sen ne kadar güvenebiliyorsan çok merak ediyorum

1|1
    0|0
  • ben pek guvenmıyorum.karakola düşmüş bir insan olarak yapılan muameleyıde gördüm yanı.Alllah bı hastaneye bıde karakola düşürmesın. ama onlarsızda bırakmasın.

1|1
    0|0
  • Onlarsiz hallederim zor zaman islerimi. Direk savcilik kanalina giderim sikisirsam.

1|4
    2|0
  • Güvenmiyorum.. Başım sıkışsa da polisi kesinlikle aramam

1|2
    0|3
  • Güvenmiyorum.hatta nefret ediyorum.

1|1
    1|1
  • bu devirde babama bile güvenmem ben arkadaş

1|2
    1|0
  • asla güvenmedim güvenmem !

0|0
    0|0
  • güvenmiyorum yeni yetme olanları hele ki hepsi hava atma peşinde çok güzel meslekleri varmış gibi

0|0
    0|0
  • pislıglarrrr ^^

1|1
    2|1
  • Kızlar Devam
    2

Erkekler Ne Diyor 33

• Narkotik ele geçirdiği uyuşturucunun bir kısmını kendi satıyor. Kaçak cd,sigara,kitap ele geçirenler malları kendileri kullanıyorlar. Açıkçası pek güvenmiyorum ama genel konuşmak istemem.. Bir de başım belaya girerse tabiki polisten yardım isterim çünkü; ''Dinsizin hakkından imansız gelir'' felsefesine dayanarak.

1|0
    0|0
  • Birşey olursa çArşı'yı ararım, bir dakka lan ben zaten çArşılıyım :D

1|0
    0|2
  • Genelemme yapmaksızın polis yalnızca gezi parkındaki çevik kuvvetlerden ibaret değildir genel çoğunluk hep gezi parkındaki polisleri baz almış cevaplarında.Polis özel harekat olsun bomba imha uzmanları olsun giydiği üniformayı hakkını vererek taşıyan kişilerde var...Polise güvenmeyen arkadaşlar evine hırsız girdi veyahut başka sorunda parmak izlerini alıp olay yerini inceleyip kendinmi yakalıyorsun hırzısı...Unutmamak gerekir ki rahmetli Gaffar Okkan da Türk polisiydi

0|2
    1|0
  • türk polisin halkın değil hükümetin koruyucusudur hükümet ne derse o olur halkk kimmiş ki polise güvenicem yav..

2|3
    3|2
  • Güveniyorum..

bu ülkenin her zaman bölünmesini isterle gördügüm kadarı ilede yorumlara bakılırsa bölünmüş :(

gezi olaylarından sonra deniliyor..yahu evine hırsız girse polise koşarsın,tehdit edilirsin polise koşarsın,araban çalınır polise koşarsın,şüpheli çanta görürsün polise koşarsın..polis emir kuludur..tıpkı sen bir fabrikada çalıştıgın gibi...paralı asker olmuş hepsi diyen bir arkadaş var..sende satılıksın para için sende çalışıyorsun..

gezi olaylarında polise emrettiler polis uyguladı...bu budur..

askere güvenmiyorum diyen arkadaş..sen rahat uyuyasın diye asker gece 3 5 nöbeti tutuyor..asker gece intikale çıkıyor...asker 20 yaşında şehit oluyor...

ben askerimide polisimide seviyorum..onların gögsündeki ay yıldızada kurban olurum.

1|0
    1|0
  • Güvenmiyorum kolay kolay.. Hatta oturup bizim çocuklarla ot içtikten sonra polislere hiç güvenim kalmadı.Polislerinde içtiğini gördükten sonra polislere tahammülüm yok.

1|0
    0|1
  • Güvenmem ve genelde polisle aram hiç olmadı direnişte tutuklandım,ot kokmadığım halde her defasında arandım rüşvet isteyenle karşılaştım

1|3
    0|0
  • gezi olaylarından sonra mı :D sesli güldüm

2|0
    1|2
  • bazen iyi olurlar bazen kötü orta

0|0
    1|0
  • Güveniyorum

0|2
    1|0
  • güvenmiyorum.

1|1
    0|0
  • Ruhsatın arasında para arayana ne denir ki?

0|1
    0|0
  • Karakolda kadınlara dayak atan tecavüz eden polislere mi? Güldürmeyin ben. )

1|1
    0|0
  • paralı asker olmuş hepsi

1|0
    0|1
  • İmdat poliiiiiis eskiden polisten yardım için söylenirdi ama şimdi polis görülünce korkup söylenen birşey oldu. polis eskiden devlet memuruydu şimdi devletin bahçesindeki köpek gibi oldu.kimse kusura bakmasın

1|0
    0|0
  • Guvenmiyorum."Halk icin SEFALET,Sistem icin adalet" taniminin tam karsiligidir ve hukumet usakligindan baska bir ise de yaramazlar.

1|0
    0|1
  • ben babama güvenmiyorum :S

1|0
    0|0
  • köküne kadar güveniyorum güvenmiyorum diyenlerden başı sıkışınca polisi arayan namerttir

1|3
    3|3
  • Polis cardin mi insanlar ölüyor.

1|0
    0|0
  • Türk polisine güvenirsen iş işten geçer gider.kendin hallet daha iyi.Tecrube konuşuyor.

1|1
    0|1
  • Erkekler Devam
    13
Yükleniyor...