En son hangi filme gittiniz nasıldı????

Sinemaya gitmeki stiyorum kararsızım. En son hangi filme gittiniz ve nasıldı? Filmi anlatmadan neden beğendiğinizi ve ya neden beğenmediğinizi yazar mısınız?

0|0
9|6

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• Benim Dünyam

Açıkçası Black'i izleyip gitmiş biri olarak beklentilerimin daha da altında kaldığını itiraf etmeliyim. Türk yapımcılarından, Türk işi kısaca.

Beren'in eğitim alarak oynadığı da çok aşikar bir şekilde netti.

Gerçi gittiğimde yanımda bulunan arkadaşlardan pek sinema kuramlarına uyup uymadığını idrak edemedim.

1|1
    0|0
    • Benim dunyam ende de aynı etkiyi yarattı. Katılıyorum. Bu arada bugun nereye girsem senin ismin var :D Tum gununu buraya ayırdın herhalde :D Aktif otesi quru :D

• Takipçi listenden silersen ve Canlı Yayın'a girmezsen bi' ihtimal bu sorundan kurtulabiliriz.

• Hmmm. Takipci lisetemde degilsin :D ayrıca sikayetci de degilim. Agresif quru!

• Thor'a gittim ..Güzeldi <3

0|1
    0|0
  • Katliam gecesi

0|1
    0|0
  • Will smithin bir filmine gitmiştim çok güzel di ama vizyondan kalkmistir

0|1
    0|0
  • Yer cekimi

0|0
    0|0
  • benim dünyam ama blacki izlemeni tavsiye ederim tabiki. neden kendi senaryolarımızı yazmak yerine uyarlama yapmayı tercih ettiğimizi bir türlü anlamış değilim.

0|0
    0|0
  • hatırlamıyorum 1 sene oldu gitmiyeli genelde evde izliyorum :D

0|0
    0|0
  • thor gittim daha dün gece

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Thor 2

Cıvık bir çalışma olmuş. Hevesle gitmiştim. Sevdiğim bir karakteri baya yılışık yapmışlar.

Kötü adamları tipsiz gösterme klişesine devam zaten.

0|1
    0|0
  • Yer Çekimi

0|1
    0|0
  • pokemon.Çok hoştu

0|1
    0|0
  • acil çağrı ya gittim.

güzel filmdi

0|1
    0|0
  • benim dünyam

0|0
    0|0
  • Benim Dünyam diye bir filme gittim ama Scent Of A Woman'daki Al Pacino'nun körü oynamasından sonra Beren Saat... I ıh olmamış.

Al Pacino'nun performansını bilmesem belki filmi izleyebilirdim.

0|1
    0|0
Yükleniyor...