Resimlerdeki farklari bularak para kazanmak?

hani gece olurda euro d de falan çikar. saçma sapan konuşan bir kiz, 2 resim arasindaki farki bulun şu kadar euro verelim der. eminim herkes görünce değiştiriyodur. bana da her zaman saçma geldi izlenmeyen birşey nasil devam eder diye. bu işin aslini biliyo musunuz? gerçektn veriyorlar mi para?

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• Veriyorlar. Ama nasıl veriyorlar. 3 ay sonra mi 5 ay sonra mi ALLAH kerim. Arıyorsun direkt bağlanmıyor. Bekletip duruyorlar hatta ama fatura çatır çatır yazıyor bir yandan. Programa 5 sn bağlanıyorsun 200-300 tl geçirmiş oluyorlar sana. Dakikası 8 lira falan. Dikkat et numaranın altındaxyazar dakika ücreti. Diyelim ki kazandin. Adres bilgisi banka hesabı o bu şu verdiklerini hattan fatura ile geri alıyorlar. Çünkü özel hat satın alıyorlar ve operatörlerle anlaşmalilar. Aldıkları numaranın yüzde 80'i onların yüzde 20'si operatörün. Adamlar servet kazanıyorlar bu yolla koca bir servet.

0|0
    0|0
    • heralde biri azcik kontörle arasa kapatirlar tekniğe göre

• Direkt hat kesilir giden kontor olur yani.

Erkekler Ne Diyor 7

• Hala var mı onlar yahu.

Arayın artık arayın, arasınıza neden aramıyorsunuz diyen aptal ablalar.

Haa bir de Erkek ismi H ile başlıyor N ile bitiyor 5 harfli sorusuna "Habib, Hüseyin, Hakkı, Hüsniye şeklinde cevap veren kanal çalışanlarının olduğu program . Yalan efendim onlar.

0|0
    0|0
  • bırak bu ıslerı fırcala dıslerı dıyorum yanı gıt dıslerını fırcala yat uyu..eger verıyorlar gıbı dahı dusunuyorsan yanı kucukte olsa boyle bır olasılık verıyorsan sen bır kerızsındır onlarda kerızlerı yolmak ıcın varlar...(.sozum meclısten dısarı)

0|0
    1|0
  • veriyolar. kuzen aldı 1000 tl. ama 2000 tl fatura ödedi. telefona 1 kez bağlanmak 25-50 tl arası değişiyo. her dakikada katlanıyo ve aynı zamanda programa bağlamamak için saçma sapan bir soru sorup bilemdin deyip kapatılıyo. ya da lafı uzatıp dakiklar geçiriliyo, UZAK KAL. BEDAVA PARA YOK.

0|0
    0|0
  • Telefonu düşürbilirsen, aslında telefon düşünce konuşmayı en az sürede tutup aldığından daha fazla telefon faturası ödemezsen veriyorlar o parayı :))

0|0
    0|0
  • verdiklerine inanmıyorum.

0|0
    0|0
  • sacmalik otesi inanma

0|0
    0|0
  • veriyorlarda arayınca bır sorudaha soruyolar anında telefonun tuşuna basacaksın mesela 29 -6 diyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Var onda bir hile, kapatıyorlar hatları muhtemelen arada seçilenler de işin içindedir eminim

0|0
    0|0
  • Hiç aramadım ama inandırıcı gelmıyor bana.

bağlananlar çok basıt cevapları bıle bılemıyor ne saçmalıksa :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...