Eski şarkıların tadını şimdi alabiliyor musunuz ?

Eski şarkıları gerçekten çok seviyorum Her biri o kadar ayrı duygularla dolu o kadar gerçek ve samimi ki en güzel aşklarda eskiden yaşanıyordu bence günümüze bakacak olursak insanlar duygusuzlaştı köreldi.. o kadarda büyük sayılmam ama oturupta bir babamgilin zamanındaki şarkıları dinleyince bu farkı çok net görebiliyorum helede o halamin eski aşklarını dinleyince yok efendim sokak başlarında gizli buluşmalar mektuplasmalar ev telefonuyla kısa ama aşk dolu sohbetler birbirine armağan edilen söylenen şarkılar onlar bunlar vs vs :D çok etkileyici geliyor bana :) merak ettiğim benim gibi düşünen eski sarkilardan vazgecemeyen her dinleyiste bidaha dinleyesi gelen insanlar var mı acaba aramizda :)

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• Olmaz mı :) Her dinlediğimde içim bir hoş olur benim de. Zeki Mürenler Müzeyyen Senarlar ve daha niceleri :) Aşklarını dinleyebileceğim kimse yok ne yazık ki ama başkalarından duyduğum kadarıyla evet çok güzel zamanlarmış :)

0|0
    0|0
  • tabikide hayirrr

0|0
    0|0
  • link

bu marş hakkında ne düşünüyorsunuz?..

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • eski şarkıları plakta dinleyince tadını alabiliyorum, kulaklık hoparlör falan aynı duyguyu vermeyebiliyor

0|0
    0|0
  • müslüm babaaaaaaa

0|0
    0|0

• var eskiye özentim var bende isterdim plakta zeki müren çalarken rakı içmek

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...