3 idiots filmini Izleyen var mı? Nasıl buldunuz?

3 idiot filmini izleyen var mı ? ben yeni izledim. siz nasıl buldunuz?

0|0
85

En İyi Erkek Görüşü

• evet izledim. bollywood filmlerinin iyi örneklerindendir.

gerek ana fikriyle gerek yer yer komedi ve dram unsurlarıyla ''hayatın ta kendisi'' denilebilecek bi film. aşk,dostluk,idealler vs.

dolu dolu iki saat kırk dakika geçirmek için birebir.

not: müzikleri de epey beğenmiştim.

notum 10 üzerinden 8...

1|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• İlk çıktığı zamanlarda izlemiştim. Çok iyidir. Başlarında neredeyse vazgeçilebilecek bir film sanarken öyle bir dönerki dumur olursunuz.

beğendim ve 8.6/10 veriorm =)

1|0
    0|0
  • izlemedim ilk fırsatta izlerim

1|0
    0|0
  • izledim harika filmdir 3 saat kadar sürse de hiç sıkılmazsın gerçi izledin galiba anlatmama gerek yok.

1|0
    0|0
  • ben biraz izledim, uzun olması iyi değil ama onun dışında harika

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• İzledim ve çok beğendim. Etkileyiciydi. Öğretmen Lisesi'ne gidiyorum, Eğitim Psikolojisi dersi görüyoruz. Ödev olarak izlemiştik. All Izz Vell diyip geziyorduk sınavlardan önce ve sonra. :)

1|0
    0|0
    • aynen öyle öyle aklıma kötü bşi geldiğinde all iz well diyorum :D

• Burası üniversite,düdüklü tencere değil...konusuyla,oyuncularıyla,tarzıyla izlenilmesi gereken kaliteli filmlerden..:)

1|0
    0|0
  • çok güzel ama o hikayeye göre biraz fazla uzun bi film. bazı yerlerinde hey hey de hey hey bayağ sıkıldım

0|0
    1|0
  • İzlemedim ama güzel yorumlar duydum. Önerir misin ?

0|0
    0|0
  • tek kelimeyle muhteşem bir filmdi babamla beraber bayağı eğlenerek izlemiştik:)

1|0
    0|0
  • harika bir film.. keske öyle bir arkadaslık ortamım olsa diye geçirmedim değil içimden.

1|0
    0|0
  • cok guzel ve komik bir film gercekten. bollywood pek sevmem ama bu cok guzel

1|0
    0|0
  • İzlemedim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...