Türk milliyetçiliğin tek sembolü Atatürk müdür?

Türk milliyetçiliği ile özdeştirdiğiniz ve önder olarak gördüğünüz kimler var? Nihal Atsız gibi.

0|0
6|14

En İyi Erkek Görüşü

• Türk Milliyetçiliği çok eskilere dayanır.

Tek sembol asla Atatürk değildir, Atatürk sadece önemli bir semboldür.

1|0
    0|0
    • Teşekkür ederim beybi

• Ne zaman önderim demişim. asdfg Bir tarafından element uydurma lütfen.

• Demek ki yanlış okumuşsun. Ben hiçbir varlık için önderim kelimesini kullanmadım, kullanmam da. Ayrıca Atatürk her nasıl Türklerin önderi görülüyorsa Abdullah Öcalan da Kürtlerin önderi görülüyor. Hem anarşist değil ki adam ama anarşizm ya da komünizm devleti barındırmadığından mantıklı öneriler. Peki senin düşüncene gelelim. Turancılık... Anlat bakalım bu nasıl gerçekleşebilir ?

Erkekler Ne Diyor 13

• Türk milliyetçiliği ile özdeşleştirdiğim birini neden önder olarak göreyim ki her türlü milliyetçilik ve ırkçılık yerin dibine batsın önderim profil resmimde gördüğünüz adam şehit Malik el Şahbaz nam-ı diğer malcolm x'dir

1|0
    0|0
  • Kesinlikle değil. Bu işin felsefesini, edebiyatını oluşturan Mehmed Rauf, Ziya Gökalp, Nihal Atsız gibi kimselerdir.

1|0
    0|0
  • Tek değil ama en büyük sembolü Atatürk'tür.

1|1
    0|0
  • Milliyetçilil, turancılık vs. bana saçma geliyor.

0|1
    0|0
    • biliyorum

• Artin Agopyan isimli ermeni it, Kürt halkının önderi değildir, olamazdır da!

Bugün Türkiye'de resmi rakamlara göre 11 ila 15 milyon arasında Kürt vardır.

Bütün Kürtler PKK'lı olsaydı, PKK'nın meclisteki uzantısı BDP çok büyük yerlere gelirdi.

Ben he nekadar Kürtleri sevmesem de, onların liderinin Öcalan olduğunu düşünmüyorum.

• İşte bu ırkçılık oluyor. Çünkü kendi ırkını Kürtlerden üstün görüyorsun ve tamamını kapsayıcı konuşuyorsun. Ayrıca şunu unutma: Söyleyebilecek sözü kalmayanlar küfüre başvurur. Sen düşünme ama onlar düşünüyor.

• Milliyetciligin ruhu desek daha dogru.yoksa ulkemde milliyetci cok.

Hitlerde ne yaptiysa ulkesi icin yapti.leninde oyle stalinde ya da mussolini.

Ancak hepsi tarih sayfalarinda kayboldu Ataturk ve milliyetciligi haric.

1|1
    0|0
  • türk milliyetçiliğinin tek sembolü çanakkaledir

0|0
    0|0
    • Sen milliyetçiliğe karşıyım demiştin geçen, ben yanlış mı hatırlıyorum?

• Demek yanlış hatırlıyormuşum. Soruyu ara demedim.

• herşey üslupta bitiyor işte soru sorarken kullanılan üslup ve aynı şekilde cevap vermek.

• bu devletin milletin bekası ve devamlılığı için çalışan tüm insanlar miliyetçidir

1|0
    0|0
  • AlperTunga rocks

0|1
    2|1
  • Türk'ün Ata'sı

0|1
    0|0
  • Osman beyden başla gel beriye gell ha o aralarda olanlar ahahaha

0|0
    0|0
  • vatana ve millete hayırlı olan simitci kardesimi bile düşünürüm kardesım

0|0
    0|0
  • benim icin öyle tabi bazı o dönemlerdeki komutanlarda var ama söylemek istemiyorum

0|0
    0|0
  • führerimiz ccc.recep tayyip erdoğan.ccc durmak yok yola devam hüloooo ! :D

3|1
    3|3

Kızlar Ne Diyor 6

• benim için Atatürk sadece.

1|0
    0|0
    • Nasıl avatarlar onlar öyle asdassaddsa

• Atatürk ve anitkabir!

1|0
    0|0
  • ATATÜRK <3

1|0
    0|0
  • Atatürk diye yazman gerekirdi yani bunda art niyet ararım şimdi ben yA

1|0
    0|0
    • dalgınlık

• cümleyi de yanlış yazmışım dikkat edersen. kafa gidik

• 0|0
    0|0
  • sen hep sitedesin ya:) neyse soruna cevap Atatürk ve yanında savaşanlar ülkemiz için, sadece türklük değil

1|1
    0|0
Yükleniyor...