Kapat

Fotoğraf cekmek için hangi mekanları tercih edersiniz?

benim favori mekanlarım vardır

Tren rayları,Köprü altı,bir duvar dibi ve olmazsa olmazım Sigaram her daim elimde olur ...

Ya siz?

0|0
10|8

En İyi Erkek Görüşü

• benim için tarihi sokaklar, sahiller, terk edilmiş binalar. sigara kullanmıyorum.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 7

• Arka plandan daha önemli olan yanımda kimlerin olduğu, ortak bir anının ölümsüzleştirilmesine vesile olarak yanımda sevdiğim ya da değer verdiğim kişilerin olması tercihim.

0|0
    0|0
  • sigara ya tek geçerim :) bide uyanabilirsem sabahın güneşin ilk ışıkları süper

0|0
    0|0
  • profesyonel demiyorum cünkü herkesin imkanı yok . ama fotografcı ruhu olan bi kişi için dünyanın her yeri bi stüdyodur çölükte yemek arıyan bi martıda güzel olabilir deniz üzerinde ucan martıda ... doğadan çiçeklerde dolaşan arı da güzel olabilir bir diskodaki barmen de güzel olabilir .. arabanın egzozundan cıkan zehirli gazları çekip çevreyi nasıl kirlettiğimizide anlatabilirsin denizin üzerindeki yakamozuda gösterebilirsin herşey sana bağlı ...

0|0
    0|0
  • uçarkern :)))

0|0
    0|0
  • falezler tabiki

0|0
    0|0
  • gün batımını...

güneşin o kızılımsı renkleri fotoda olmalı

0|0
    0|0
  • deniz ya da dağ senin eski hesaba ne oldu ?

0|0
    0|0
    • kapttı yönetim...ucuz birine duygu dolu mesaj yazdım daa =))

Kızlar Ne Diyor 10

• O an hoşuma gitmiş ya da farklı buldugum bir yer olabilir.

Özellikle şurası olmalı diye bir düşüncem yok.

0|0
    0|0
  • ya böyle mekanmı olur . ben arkadaşlarımla çekiniyorum belli bi yer yok cafe olur okul olur kafamıza göre :D

0|0
    0|0
  • Kendimi guzel hisettigimde mekan zaman farketmeden.

Arada aynadan elimde iphonumla photo çekerim, havam olsun diye ergen genç kizim ben :(((((((

0|0
    0|0
  • Ben binaların önünde fotoğraf çektirmeyi severim nedense. Köprü altları da olur.

0|0
    0|0
  • mekan hiç farketmez benim için profesyonel çekim her yerde olabilir:)

0|0
    0|0
  • mekana gerek yok :) çekmeye değer malzeme olsun yeter. ha illa şartsa sahil iyidir ya :)

0|0
    0|0
  • fotograf cektırmeyı sevmıyorum:)

0|0
    0|0
  • Fotoğraf çekmeyi sevmiyorum.

0|0
    0|0
  • Banyoda

0|0
    0|0
  • Ayna karşısında kendimi çekerim hep.Ergen stayla bebeğim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...