Kitap alırken nelere dikkat edersiniz?

A - Icerik / Konu

B - Yazar

C - Okuyucu Yorumlari / Elestirmen Puanlari

D - Fiyat

E - Kapak Tasarimi

0|0
11|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 10

• ingiliz edb. ında olunca wordsworth ve penguin den baska cok secenek yok maalesef roman konusunda neye göre kitap alırsın dersen sadece yazara göre

0|1
    0|0
    • Gerci ben ayni dokuyu hissi ve tadi verdigini dusunmuyorum ama e-book secenegi biraz daha zengin degil midir?

• elektronik ortamda kitap okumaktan nefret ediyorum. istifci denmesine bile razıyım ama kitap olmalı elimde

• Kesinlikle haklisin. O mis gibi matbaa kokusunu bile duyma hissi yeterli. Lakin secenek az ve istek coksa sanirim baska secenek kalmiyor.. Cevap icin tesekkurler.

• ilk kapak tasarımı. çünkü o dikkatimi çektikten sonra alırım incelerim. tabi eğer birden gördüysem. yoksa internetten yorumları araştırıp öyle alırım

0|0
    0|0
    • Nice basit tasarimli fakat genis icerikli kitaplar mevcut okunmayi bekleyen. Demek oluyor ki o kitaplar sana ulasamiyor.

• yazdığımı doğru ifade edemedim. yolda geçerken kapağı güzel bir kitap görürsem onu alırım sırf kapağı dikkatimi çekti diye. onun dışında sadece kitap kapağına bakmam zaten. yorumları okurum bakarım konusuna kitabın. İlgimi çekiyorsa öyle alırım. yalnızca tesadüf eseri gördüğüm kitaplarda geçerli bu kapak olayı

• içerik-konu ve yazar

0|1
    0|0
  • İlk olarak Yazar ve onun hayatı ve Kitabın konusu.

0|0
    0|0
  • A İçerik konu

0|1
    0|0
  • Yorumlara çok dikkat ederim, birde ne kadar kalın o kadar iyi :)

0|0
    0|0
    • Dusuncenin farkli olabilecegi bireyden bireye degisecegini ongorursek okuyucu yorumlari ne kadar tatmin edici olabilir?

• Okuyucu yorumları demedim eleştirmen olarak, The times ya da herhangi bir eleştirmen kitabı kendine göre değil tüm çerçevesiyle ele alıp inceler, bu zamana kadar eleştirmenlere güvenip aldıgım kitaplardan pişman olmadım :)

• Ben yine de farkli bir dusuncedeyim fakat haksiz da degilsin. Ilgin ve cevabin icin tesekkurler.

• Konu ve yazar benim için çok önemlidir. Sıkıcı bir konu olamamalı ve bir konuyu her yazar farklı şekilde kaleme alır. Kimi çok sıkıcı anlatır kimiyse çok akıcı anlatır.

0|0
    0|0
  • Hepsine bakarım

0|0
    0|0
  • konu ve fiyat

bi de doğan yayınları olmamasına

0|0
    0|0
  • fiyat :D ucuzcuyum ben

0|0
    0|0