Dans ederken çevrenizde erkekler olunca rahatsız oluyor musunuz?

Dans ederken çok mutlu oluyorum. Herşeyi unutuyorum o an. Hele flamenco da sanki başka bir yerdeymişim gibi hissediyorum kendimi. Kız arkadaşlarımla gayet rahatım. Ama mesela çevremde bir erkek olunca hele de tanıdığım biri ise sanki ayaklarım yere çivileniyor. Rahatsız oluyorum onların yanında dans ederken. Hatta dans edemiyorum. Sanki kötü birşey yapıyormuşum gibi geliyor. Aynısı sizde de oluyormu?

0|0
4|3

En İyi Erkek Görüşü

• etrafındaki erkekleri çıplak hayal et..

mesela, topluluk karşısında konuşma yapmakta zorlanan insanlara tavsiye edilen bir yöntem bu.. bu insanların sorunu tanımadıkları karşısında kendilerini rahat hissetmemeleri.. yabancı ortamda yaptıkları işe verilen dikkat dağılması, konsantrasyon kaybı yaşanması.. en basitinden "elalem ne der" fobisi, başkalarının düşünce ve yorumlarından çekinme.. çözümü ise o insanları gözünde aşağı bir pozisyona getirmek. kullanılan yöntem çıplak hayal etmek.. küçük düşmenin çıplağı tabi, şehvetin değil :)

kendini onlardan üstün hissedeceğin başka düşünce türleride olur, bu sadece bi yöntem. üstün hissetmek korkunu, rahatsızlığını alacaktır

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Sosyal fobi(eleştrilme korkusu) felan mı var acaba!? Flamenko deyince benim akan sular durur zaten :)) Yani tanıdık birinin olması sen de sadece "acaba kötü birşey mi yapıyorum, hakkımda ne diyorlar düşünüyorlar.." gibisinden düşüncelere sevkedebilir ki sende ondan bahsetmişsin :s

1|0
    0|0
    • dans edince içimden geldiği gibi hareket ediyorum. gerçekten kadın gibi hissediyorum. mutlu oluyorum. Ama bilmiyorum özelliklede tanıdıgım bir erkek oldumu sanki onun yanında çıplakmışım gibi hissediyorum. Evet tanımadıgım kişilerin yanında bu çok olmuyor.

• ben futbol oynarken oluyor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Ben de olmuyor acikcasi fakat ben aliskinim onun da nedeni olabilir.Kucuklugumden beri hep dansla alakaliyim daha cok kucuklukten baleye baslayip hala dansimi fark cesitlerle surduruyorum.Soyle dusun profesyonel biri olsan ve isin dans etmek olsa bundan utanma gibi bir sansin olmayacak.Bu gayet dogal bir sey.Erkeklerinde kadinlar gibi izleme hakki var sonucta evet bazilari farkli dusunce ve amaclarla bakip izliyor olabilir ama her erkegi ayni kefeye koymakta yanlistir bence.Ve belki gercekten guzel dans ediyorsundur ki vucudunu gercekten vererek her hattini kullanarak dans etmek oldukca zor ve emek isteyen bir sey.

0|0
    0|0
  • bende alışkın oldugum için rahatsız olmuyorum ama bazı erkekler çok rahatsız edıcı .. o ortamdada dans etmeyı tercıh etmem ztn

0|1
    0|0
  • Evet ara sıra banada rahatsızlık geliyo, geldiği zaman, içimden, "onlarda benim gibi insan niye çekiniyim ki", diyip rahat rahat devam ediyorum. .)

0|0
    0|0
  • Evet bende de oluyor. Hadi erkeği geçtim bayanlar izlese bile rahat edemiyorum kötü bir şey yapıyormuşum gibi geliyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...