Kitap önerirmisinz arkdslar

arkadaslar kendimi gelistirmek icin aradigim kitaplar var zihnimde kaliplasmis olumsuz dusuncelerden kurtulmak ozgur olmak rahat hareket etmek o ne der bu neder dusuncesi olmadan hareket etmek istiyorum nsl desem olgunlastran cesareti arttiran kitaplar ariyorum

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• kendını yenmek istıyosan bunla kendın basa cıkmalısın kitap seni alıp götrmez dsuncelerını sadece hayal gücün gelışir

al bı defter basla yazmaya içindekılerı nasıl olmak istedıgını kötu yanlarını bunlarının neye neden oldugunu kendını dınle bıraz

her ınsan kendı beynını kontrol edebılır bu yuzden ılk kendıne sans ver o yazarlar nasıl olustu zamanında kıtaplarmı vardı

kendı hayallerı vardı

ben hep derım kı baskasının sözcuklerıyle bir gemıye kaptan olmak istemem cunku bu gercekçi dehildir

kendı sözcuklerımle bogulmayı buna tercıh ederım ınsan ne kadar dusunurse okadar beynı gelısır :D

bosuna derslerde hesap makınası kullandırmıolar beynımız ölmesın dıye

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bir nevi kişisel gelişim için kitap istiyorsun. Benim için en iyi kişisel gelişim kitapları Tavuk Suyuna Çorba serisidir. Birinin onu yap bunu yap demesinden çok insanların kendi hikayeleri var içinde

0|0
    0|0
  • Uçurtma avcısı

Bab-i esrar.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Kesinlikle okumalısın...

link

0|0
    0|0
Yükleniyor...