Beyler bayanlar sadece görüşlerinizi merak ediyorum... Sizce iyi mi yapmışım?

merhaba arkadaslar,

eski erkek arkadasimla bir sene ayri kaldikdan sonra. tekrardan denemeye karar verdik. nede olsa bitmeyen duygular vardi kendimce öyleydi, bir cok hatalari vardi benimde olmadi degil. ama ciddi oldugunu göstermek icin aramiza herdaim mesafe vardi. benim icin geldi bir kac gün kaldi o sirada annemle tanisti niyetini acikladi.. hersey düyeliyor derken.. dogal olarak cevremde ve onunkinde duyuldu arkadaslarimiz sevinirken dost düsman bilemiyorsun. biri benim adima sahte bir hesap acip benim adima bir erkekle yazismis oglanin kimligi belli degil resim yok üstüne üstelik bide hesaba giremiyoruz. uzun lafin kisasi oda buna inandi bende bana inamayan erkegi yanimda adam diye gezdirmem diyerek ayrildik . ama benim elimde armut toplamiyor 2 sene icersinde ona karsi ilk defa agir konustum. bide terbiyesiz beni her yerden engellemis aman allahim üzüldüm. yalvarcagimi sandi bayramda geldi burda oldugunu bildiriyor bide engelleri kaldiriyor, bayramini kutlamadim tabiki. yine engellemis ergen beyinli. tövbe yarabbim. gitmis yine kizlari takip ediyor, konusuyor. benim icin ölüp bitiyordu. ne olursa olsun vazgecmiyordu. yine hayal kirikligiligi... neyse sizce iyi mi yapmisim ?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• cak gıt abla senın gıbı dusunen kız arkadasım olacak dunyayı verırım be mala bak

1|0
    0|0
    • sagol canim benim, keske kiymet bilseydi...

• valla bune lan bız deger bılmez kızlara neler verıyoruz canım dusuncelı kızları bu denyolar buluyo ah sen benım sevgılım olcaktın gorurdun sevgıyı askı

Erkekler Ne Diyor 6

• Aşk ve Gurur die bir kitap vardı sanki sizler gururnuza enılıp aşkınızdan vazgecmıssınız sonrası nefret olur sanırım aşkınız ne kadar buyukse okadar bırbırınızden nefret edersınız gurur yuzunden olur bunlar.

cocuk mesafelı aileler le tanısılmıs vs.. vs... bulmusken senı gercek sevenı kaybetmemek ıcın elınden gelenı yap derım ;)

0|0
    0|0
    • sorun su bana inanmiyor. ben yapmadim, olmayan bir hesabim basima dert acti. ve bunu bilen bir insan yapti o kesin aramizda mesafe oldugu icin iliski dogal olarak zor olsada daha degerli oluyor. bir aydan belli konusmadik ne ben yazdim nede o. o keyfine keyif katiyor. ben hala birseyleri düzeltmeye bakiyordum taki artik bende vazgecene kadar... onda gururdan bolcana var zaten. esek inadi var !

• yurumucekmıs demekkı bırak olaylar olucagına varsın ozaman

sonucda insanlar secimlerini yasar önemli ola dgoru secımı yapmaktır

• Sen önce şu düşmanını bir bul sonra uğraşrısın sevgilinle biraz ergen beyin düşünceleri sende var ayrıca bend elsam bende inanmam 1 sene ayrı kalmışız kim bilir ne sualr akmıştır bu derenin altından dimi ama ?

0|0
    0|0
    • o bir senin icinde kac kez yeni kiz arkadasi edindi kendine. 1 sene icinde bir cok kez dayandi yine kapaima ben red ettikce o inat olsun diye baska bir kizla cikti. baktiki benim umrumda degil birakti.. ben ise salak gibi oturdum onu bekledim belki akillanir diye. hayatima kimseyi almadim. aklinin baski birinde oldugu zaman yanindakininde umuduna sebep olmak istemedim.

• evet bende öyle düsündügüm icin saldim gitti, yeter ya milletin götü ayrilmis biz namusumuzla rezil oluyoruz. devir degisti artik. bokunu cikardilar iyicene!

• şimdi gidip sorsan onalra en namusuzu sensindir acımıycan :)

ünlü bir söz var deveye diken insanı miken makbul ve iyidir diye :)

• iyi yapmışsın e tabi o da iyi yapmış biten bişeye takılıp kalmamş dewam etmiş

bence sende dewam et yoluna daha aklına getirme onu

0|0
    0|0
  • sizin aşk yarası kabuk bağlamış onun fazla kurcalamayın yeniden kanar ... arkadana bakma hayatına devam et derim ben

0|0
    0|0
  • Evet iyi yapmışsın açık ve net.

0|0
    0|0
  • iyi yapmışsın tabii.. salla gitsin şimdi de sen onu engelle ki vızıldamasın :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• şimdi sen kendini çocuğa ispatlaman lazım ortada senin adına açılmış bir hesap vardı.bu facenin msn adresini bulabilirsin

link

bu sana yardımcı olacaktır.

burdan yola çıkarak faceyi kimin açtığını anlayabilirsin.çocuk sana olan inancını yitirmiş.lendini ispatlaman lazım sen kabuğuna çekilirsen ozaten senden önce vazgeçer mücadele et

0|0
    0|0
    • ne yapiyim güzelim inanmiyor. kendi yapti bokluklari biz sesimizi cikarmadik. ben yapmadigim halde sucsuz durumuna düstum. hesab yok ortada, kapatmis o kisi acmis bir sayfa koyus adimi resmimi. simdi ki zamanda zormu. instagram, twitter her yerden resimlere ulasabiliyorsun, zaten bunu yaopan insan adam olsaydi kendini gizlemezdi !

• beni düsün artik. bende bilemiyorum daha ..

• sıkma canını okadar biri gelir geçmişteki herkesi unutturur sana hayırlısı olsun :)

Yükleniyor...