14-18 yas arasi kiz ögrenciler icin film önerisi?

14-18 yas arasi kizlar icin, egitici, düsündürücü, mana cikarilacak filmler önerirmisiniz?

benim aklima gelenler daha agir, ya da yaslarina uygun olmayan filmlerdi.

Tavsiyelerinize ihtiyacim var

0|0
5|12

En İyi Erkek Görüşü

• Önerim; link

Bu filmi ben çok beğendim çünkü; kişilerinn güven duygularını. Dinlerini ve bir çok konuyu sorguluyor. Yalanların ve aldatmacaların bir dünyayı nasıl değiştirebileceğini çok başarılı bir şekilde tasvir ediyor. Umarım beğenirsiniz.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• truman show, elephant man aklıma geldi şimdi ama istediğin gibi mi

1|0
    0|0
  • animasyon tarzı filmler öğretici oluyor

1|0
    0|0
  • devirr kotu kolla dotu demisler sana onerim yanlis yol filmidir

1|0
    0|0
  • jumanji olabilir

1|0
    0|0
  • 14-18 yaş arasında bakış farkı fazlaca vardır. Sen kaç yaşındasın? ona göre tavsiye de bulunayım

0|0
    0|0
  • hazır 18 ine girmişken new yorkta sonbahar ı izle

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • yasım tutmuyor pardon

0|0
    0|0
  • bu saatte 15 yaşındaki kızın ayakta işi ne?

git uyu,geceler tehlikelidir...

0|0
    0|0
    • kendim icin degil, ögrencilerim icin!

• Evet derse alternatif bir sey gerekiyor, bu site de sorula soruluyor, bende sordum. Dünyadan haberin yok ama anlasilan kardesim. O filmleri sana tavsiye ediyorum. Baska tavsiyem: Alanin disinda olan konulara cevap yazma.

• Öğretmen olmuşsun ama nezaketi ve saygıyı öğrenememişsin.Cevap vermeden önce iyi dileklerim için teşekkür edebilir,sonra tavsiyelerini sıralayabilirdin.Benim dünyadan çok haberim var merak etme.Senden daha fazla genel kültür bilgim olduğuna inanıyorum.En başta karşımdakine karşı gayet saygılıyım.İyi niyetle yazdığım yoruma aşağılayıcı ifadelerle karşılık vermen senin kaliteni gösteriyor.Alan sahibi insanlardan yorum almak istiyorsan Uzmantv var nette.Git oraya sor, uzmanı cevap versin...

• Marmaray tanitim filmi hem düşündürücü hem de güldürür. 150 yillik rüya !

0|1
    0|0
  • küçük emrah ve nuri alço serisi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Taare Zameen Par, hem eğlenceli hem de yetenekleri ve öğrenme tarzı keşfedilen her insanın iyi şeyler başarabileceği ile ilgili olumlu bir sonuç çıkıyor filmden.

Amelie'de olabilir aslında izleyenler genelde, hoberey hayat ne güzel, hadi küçük iyilikler yapalım modunda geziyor, ama ufak bir seks sahnesi vardı içinde çok açık olmasa da.

1|0
    0|0
  • Ailelerinin kıymetlerini bilmeleri için. link Filmdeki kızın yerinde olabilirlerdi. Yani annesi ölmüş, babası ilgisiz, en sonunda besleme olarak bir eve verilen kızcağızın yerinde.

Bol bol ağlayıp ders çıkaracaktır filmden kime izletirsen izlet.

link Filmden gene.

Uyudum artık, iyi geceler gringots.

1|0
    0|0
  • Bende bulamadım şimdi bak :/

1|0
    0|0
  • Barbie Firarda

0|0
    0|0
  • Caillou hep ders çıkartır.

0|0