V for Vendetta filmini izlediniz mi? Nasıl buldunuz?

ben izlemedim sadece fragmanını gördüm ve çok etilendim. iyi anlamda mı kötü anlamda mı bilmiyorum ama etkilendim işte. izlersem psikolojim bozulur diye korkuyorum. ya siz nasıl buluyorsunuz bu filmi?

0|0
8|15

En İyi Erkek Görüşü

• daha izlemedim aklıma bile gelmedi ama sorunu okuyunca bu akşam izleyeceğim inş. :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• güzel film izlenip filmi arşivlere eklenebilir devlet yönetenlerin para için yaptığı kahpelikleride izleyene sunan mesaj veren sürükleyici bir yapıt ...fikirlere kurşun işlemez_V

0|1
    0|0
  • Bu maskenin altında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var ve fikirler kurşun geçirmez. günümüz ülkemize ne kadar da lazım bir cümle değil mi ?

0|0
    0|0
  • Devrimci ruhunu insanın iliklerine kadar hissettiren bir film.Kurgusu güzel olmakla birlikte diyaloglar da çok iyidir.Sana tavsiyem , filmi izledikten sonra bir görüşe ilgi göstermekten veya özenmekten uzak dur.Liseli ergenler izledikten sonra hemen komunist olma peşinde koşarlar sırf kahraman olmak uğruna ama sen bunu yapmaktan çok filmdeki fikirleri benimse yeter.

0|0
    0|0
  • henüz izlemedim fakat dvd si var bende akşam izlerim .

0|0
    0|0
  • ben izledim çok da gaza geldim.izle bişey olmaz

0|0
    0|0
  • rahatlıkla izle psikoloji öyle her şeye bozulmaz bence

0|0
    0|0

• İzlenmesi gereken filmlerin başında gelir izlemediysen büyük kayıp hemen ızle.

0|0
    0|0
  • evet çok komik ve saçma bir filmdi

hayatımda izleyipte anlamadığım nadir filmlerden biri

1|0
    1|0
  • az önce bir soruda bu filmi önerdim. kesinlikle hemen izle.

0|0
    0|0
  • güzel film ya:D

0|0
    0|0
  • Film güzel izle tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • psikolojin bozulmaz merak etme..güzel bir film

0|0
    0|0
  • bence fantastik ve çocukçaaaa hatta komik bile=)

0|0
    0|0
  • izlemedim ama olumlu buldum .

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Tabiki en sevdiğim filimlerden biridir ve okullarda bu filimi eğitim maksatlı kullandırmak gerek.Uyuyanları uyandırmak maksatlı :).

0|0
    0|0
  • İzleyeli ve beğenileli çok oluyor. Güzeldi.

0|0
    0|0
  • link atar mısın.

0|0
    0|0
  • psikolojinin bozucak bir film değil:) gayet başarılı olmuş güzel bir film natalie portman mükemmel oyunculuk sergilemiş yine.

0|0
    0|0
  • Arkadaşımın zoruyla izlemiştim, başlarda sıkıcı geldi ama sonra harikaydı.

0|0
    0|0
  • izlemedim ama merak ettim şimdi:D

0|0
    0|0
  • filmin konusu ne ki?

0|0
    0|0
  • abartma ya izle.

0|0
    0|0
Yükleniyor...