Infected Mushroom dinleyen ve o tür müzik yapan/yapmak isteyen ?

Infected Mushroom dinleyen ve o tür müzik yapan/yapmak isteyen ?

Güncellemeler:
örnek için, youtube'da infected mushroom - heavyweight yada suliman parçalarını aratın dinleyin bi bakın bakalım..
meşhur parçaları ;

Deeply disturbed , heavyweight , cities of the future , stretched , suliman , muse breaks , meduzz , 100 project
link _ infected /suliman

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

• çok severim :) özellikle ders çalışırken en çok convertng veg. Ve heavyweight dinlerim:)

0|1
    0|0
    • evet biliyorum:)saol

ACDC de iyi bu arada:)

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 5

• Bir zamanlar Goa Muziğin tanrılarıydılar.. Şu an için yaptıkları muzik Goa'dan çok uzak olmakla beraber son albumlerinde ucundan dub-step saçmalığına bulaşmış dahilerdir fakat bu onların halen tanrı olmadıkları anlamına gelmez

Şu an yaptıkları muziğin tarzına bir isim koyamazsınız. Dub step ile girerler, Rock'la bağlar, Trance ile çıkışa giderler öyle mal gibi kalırsınız.. Türünün tek örneği tapılası bir gruptur

Dünyanın her bir köşesinden sayısız hayranları vardır.

1|2
    0|1
  • deadmau5,skrillex kadar sevmesem de infected mushroom gerçekten yaptığı işi iyi yapıyor.

0|0
    0|0
  • Bir "Converting Vegetarians" keyiflidir.

link

1|0
    0|0
  • severiz kendilerini. zaman zaman virtual dj'de saçma sapan remixvari şeylerle kendimi tatmin ederim.

0|0
    0|0
    • ahahahah olsun ya oda bişey..bulabilirsen ejay diye bi program var o iyidir..bide ben acid pro kullanıyorum ses düzenleme için..infected'ı alıp içine birazcık ney üflüyorum süper oluyo..ses kalitesinde kesilme sıfırlara yakın..

• acid pro haaa. bi deneyim yahu. severim böyle işler (:

• önereceğin şarkısı var mı?

0|0
    0|0
Yükleniyor...