Neden olmuyor çok mu tipsizim?

Arkadaşlar mutlu bir yuva kurmak istiyorum. Etrafımda tanışacak bir kız bile bulamıyorum. Bir şekilde buluştuğum kızlar sanırım tipimi beğenmediklerinden uzaklaşıyorlar kırmadan. Çok da kötü özelliklerim yok. Işim iyi, 7500 TL maaş alıyorum şu an. Genel kültür seviyem normal bir Türk erkeğine göre yüksek sayılır. Ben demiyorum çevrem diyor. Çok fazla yurtdışı tecrübem var. Kızları buluştuğumda en iyi mekanlara götürürüm. Hediyeler alırım. İlgi gösteririm. Artık tipsiz olduğumu düşünmeye başladım. Ben neden bir ilişkiye başlayamıuorum.

Güncellemeler:
Ben kader diyorum, baska aciklamasi yok, cunku cevreme baktigimda benden iyi ya da kotu durumda olan herkes birsekilde bir yola girdi, olsa olsa kaderdir. Eminim artik.

0|0
6|4

En İyi Kız Görüşü

• şu işsiz halimde o maaşı görünce sen insan mısın diyesim geldi neyse

0|2
    0|0
    • şu işsiz halimde resmini görünce aklım gitti :)

• 18 yıldır okuyorum ve atanmayı başarabilirsem alacagım maaş 2bin. bazen bırak masterı falan git kasiyer ol diyorum kendime ya hayırlısı

• Ya kardeşim inşallah hayırlısı olur hakkında. Ben de şu an Amerika'da yüksek lisanstayım, birçok kişinin istediği şey aslında. Ama devamlı hayatımı sorguluyorum.

Kızlar Ne Diyor 5

• İyi bir insana benziyorsun. Olmadığına göre vardır bir hayır diye düşün bence.

0|1
    0|0
    • Bazen diyorum, Allah yazgımızı böyle yazmış, öyle avutuyorum kendimi

• Çok değer veriyorum, bu da beni değersiz kılıyor

• Değerli insanlar değer verebilir.

Ezik davranıyorsundur belki.

• Kesinlikle ozguven eksikligi kizlar ozguveni yuksek erkeklerden hoslanir bunu unutma

0|2
    0|0
    • Özgüven eksikliği derken ? Yani girişken tiplerden hoşlanmaktan mı bahsediyorsun ?

• Hayir demek istedigim sen neden olmuyor diye kendini sorguluyosun ozguvenin eksik yani bırak da etrafindakiler kendilerini sorgulasinlar

• Huyundan suyundan ola bilir mi

0|0
    0|0
  • ne is yapiyosun cok merak ettim simdi

0|0
    0|0
  • güzel şeyler bunlar ama yakışıklılık olmasa da karizma şart acaba o mu yok sende?

1|0
    0|0
    • Yok bildiğin hırbolardan değilim. Yakışıklı değilim demedim. Bir iki kız olumsuz yaklaşınca özgüvenim nakavt oldu

• işte genelleme yapma, gönül bu çirkin güzel dinlemez kimi severse o güzeldir, seni o an beğenmemiş de olabilirler napalım yani insanların farklıdır beğenileri, bunda hiç bir sorun yok yeter ki kendine güvenini kaybetme

Erkekler Ne Diyor 4

• hediyeler alıp ilgi gösterirsen, el üstünde tutmaya çalışırsan böyle oluyor maalesef. kadınlar kolayca seven, bağlanan erkeğe çaresiz gözüyle bakıyor çünkü. karşısındakinin gerçekten güçlü, özgüven sahibi biri olduğunu hissetmeleri için o kişinin çoktan kendisine razı gibi davranmaması gerekir. seninle görüşüyor olabilirim ama dur bakalım devam etmek isteyecek miyim? benim standartlarıma uygun musun diye seni test ediyorum havası yaratmak gerekir. insan psikolojisi kendini, kendisine yukardan bakan kişiye beğendirmeye şartlanmıştır. erkeklerin en sık yaptığı hata, ben senin her şeyine razıyım, çok beğendim vs tavırlar sergileyip kadını üstte konumlamaktır. böyle yapınca da o kadın o erkeğe kendini beğendirmek için çabalamaz. kadın çabalamadığı şeye de değer vermez.

0|1
    0|0
    • Sağol güzel kardeşim, çok doğru söylüyorsun. Mütevazi olduğumdan olabilir belki kolay lokmaymış gibi davrandım

• tevazu hiç bir kadını etkilemiyor maalesef. değer görmek de öyle. ama buna kızmamalıyız. onlar doğalarının gereğini yapıyorlar. güçlü genlerin peşinden gidiyorlar. güçlü genler de seçici davranan, karşısındakine göre kendini üstün gören ve bunu hissettiren, yer yer ukala olan bir erkek demek. kızların çoğunun efendi erkek yerine serseri tercihlerinin sebebi de bu.

• Alfa erkek olmalısın.

0|1
    0|0
    • Ne demek ki

• Kolay erkek olmayacaksın. Yani sanki sen kızı değil de kız seni tavlamaya çalışıyor gibi davranacaksın. Bunlar birden olacak şeyler değil zamanla bunlara kendini alıştırcaksın. Şimdiden yavaş yavaş bunları uygulamanı tavsiye ederim. Her hafta bir kıza uygulasan tahminice 2-3 ay içerisinde oldukça ilerlemiş olursun. Alfa erkeği biraz araştır, google diye bir şey var.

• Süper kardeşim, bana bunlarla gelin :)

• abicim bence hatun networku kur :D hiçbiriyle duygusallık yaşama sadece muhabbet et gez falan illaki abayı yakacak birileri olacaktır hissedersin çevreyi genişlet yani her tanıştığın kızın kankalarıyla tanış, sonra onlarınkilerle de 1-2 yıl sonra bulabilirsin bu şekilde.

0|0
    0|0
  • maaş=7.500 genel kültür=yüksek yurt dışı tecrübem=fazla mütevazilik =0 kendini beğenmişlik= oldukça aradığını bulamama=0 takıldığı mekanlar= ultrasüper kapitalist mekanlar evrimi tamamlama= başarılı bakiyedenkalan=0

1|0
    0|1
    • Saçmalama da adam gibi yorum yap

• adam olmam için kaç tl kazanmam lazım adam olmam için kaç ülke görmem lazım

• Ben sana artı olabilecekleri saydım. Tamam mı , herkesin olumsuz yani var onu da soruyorum işte

Yükleniyor...