Paylaşmak istediğim bir fikrim var :)

Sinema sistemi de olsa evde film izlemek artık keyif vermiyor.

Vizyondan kalkmış filmleri daha makul parayla sinemada izlesek ve o paralar direk lösev gibi hayvan barınakları gibi mor çatı gibi yerlere vakfedilse ne iyi olmaz mıydı?

Takıldığım tek nokta çok fazla film var ve herkes her filme gitmiyor sanırım en iyi fikir en çok gişe yapanları tekrar vizyona koymak olurdu.

Keşke sinemaların nostalji,tekrar,en iyi gişe gibi salonları olsa keşke:/

Amaç:Hem sinema atmosferi yakalamak ve paraların iyi bir yere gitmesi

Şimdiden teşekkürler :)

0|0
5|15

En İyi Kız Görüşü

• çok güzel bir fikir keşke yapılsa böyle projeler

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• İyi niyetini sorgulamıyorum velakin bir kısa sms ile LÖSEV'e destekte bulunabilir insan.

İlla bir şey karşılığında destek olmamak lazım.

1|0
    0|0
    • O sms lerin bir zamanlar bize TOKİ olarak döndüğünü gördük.

• Provoke yaklaşımda bulunmayalım lütfen!

• Lütfenden sonra koyduğun ünlem bile provoke dediğin manasız şeyi ceyran ettirmekte.

Soru sormuşsun, yanıtımı verdim illa beğeneceksin diye bir kaide yok.

Cevap vermezsin tartışma yaşanmaz.

• Çok iyi düşünüyorsun, keşke herkes böyle düşünebilse.. Böyle bir şey kesinlikle yapılmalı. Hem nostaljik filmler gibisi mi var.. Eğer maddi durumum iyi olursa söz bir tane açıcam :)

2|0
    0|0
  • tamamda herkes her film i izlemezki oda var isim yapmış eski filmler i oynatmak gerek artı sinema işletenler kar elde etmedikten sonra eşşek mi o kdar insanın pisliğini çeksin..hayal birsey duyarlı ve anlayıslı paranın arka planda oldugu bir toplumda olabilir ancak soylediğin..

1|0
    0|0
  • aslında çok iyi bir fikir. bir sinema açıp facebookta bir grup kurmak. her hafta 10-15 film arasından en çok oy alanı bir hafta boyunca yayınlamak. girişimci kardeşlerimize selamlar :)

1|0
    0|0
  • Çoğu film batıyor sen bide onlara gidip bunu söylersen hiç hoş cevap almazsın. Bu arada Selvi Boylum Al Yazmalım vizyona tekrar girdide ne oldu.

1|0
    0|0
  • ben fikrini çok beğendim, yalnız kapitalist düzen bir filmin bir daha hiç bir getirisi olmadan seyredilmesine izin vermez, bunun için üst irade lazım

1|0
    0|0
  • ne kadar çok iyi niyetlisin.bu dünya menfaat dünyası ölüyorum desen su vermezler

1|0
    0|0
  • Çok hoş bir fikir aklına sağlık :))

1|0
    0|0
  • Mor çatıymışşşş pöhhh

1|0
    0|0
  • Bence bencilce bir düşünce, 61 tane vakıf var istediklerine yardım yapabilirsin.

1|0
    0|1
  • O dediğin olmaz ne yazik ki.

1|0
    0|0
  • ben filmi evimde tek başıma seyretmeyi severim sinemayı sevmiyom

1|0
    0|0
  • olurda benım burda sinema yok ve ömrümde 5 kere falan

1|0
    0|0
  • Loseve destek olmak istiyorsan cerrahpasaya git bugün ılık örneği ver.emin ol daha faydalı olur

1|1
    0|0
  • verilen para direk oraya mı gidiyor?

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• aslında olabilir yahu,bak mesela kelebeğin rüyasını yeniden koydular vizyona.. babam ve oğlum ona keza,güzel düşünmüşsün bence:)

1|0
    0|0
  • evet dusunce guzel ama dvd almak varken sanmam gıdıceklerını . Ayrıca dedıgıne benzer ıkı kısılık bı sınema salonu var kendı dvd nı alıp arkadasınla sevgılınle esınle artık kımle gıtmek ıstersen gıdebılıyosun

1|0
    0|0
  • Son zamanlarda okuduğum en iyi fikirlerden biri. Umarım hayata geçirebilirsin.

1|0
    0|0
  • çok çok güzel bir düşünce, ince ruhlu bir kişiliğe ait.. :)

1|0
    0|0
Yükleniyor...