Akpnin en buyuk hatasi ne?

Bu gune kadar ak partinin dine ters dusen en buyuk hatasi sizce ne?

0|0
169

En İyi Kız Görüşü

• Zinayı suç kapsamından çıkarmak.

2|2
    2|2

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 15

• En büyük hatası bir sürü hatasını göremiyor olması...En büyük hatası diğerleri gibi olması.

Gelip geçenin hiçbir farkı yok aslında,aynı bezin rengi farklı sadece.Ha A olmuş ha X olmuş ha Y olmuş fark yok.

0|1
    0|0
  • hata olamyan yaptığı şey ne? camileri satmaları, suriyede teröristlere yardım etmeleri, gezi de insanları öldürtmeleri, insanları başı örtülü örtüsüz diye ayırmalaı, dini sömürmeleri ? tutturmuşlar baş örtülü bacım diye bizim ailede adettir her kadın evlenince başını örter. benim anneannem babaannem nereden onun bacısı oluyormuş? her başını örten tayyipçimi yani nereden kendisinin yanında sayıyor bizi anlamış değilim.

1|1
    1|0
  • Liberal olmaları, Kapitalizmi desteklemeleri

Şeriatı yani İslam sistemini değilde, Amerika'nın sistemini benimsiyorlar.

Liberalizm ile İslamcılığı tek potada eritip, Ilımlı İslam diye Amerika'nın öngördüğü bir model ortaya çıkardılar.

2|2
    2|2
  • En büyük hatası dine ters düşmemesi yazmış biri evet doğru. islam düşmanlarına göre en büyük hatası dine ters düşmemesi. bu hataysa ben bu hatayı çok sevdim.

1|1
    0|3
    • Erdogan Dini kendi cikarlari icin kullaniyor biliyorsun demi ? Birtane sevdigim hocanin sözü var.

"Namaz kiliyor niye, abdest aliyor niye, görmemislikten mi gelelim?"

Iste bu zihniyetlen daha cok cekersiniz, cok.

• Dünya islamın bu kadar çok düşmanı varken islamı çıkar için kullanıyor demenin mantığı ne ki? ayrıca sözleri lafta kalsaydı evet dediğin doğru olabilirdi. Ama imamhatiplerdeki katsayı çözüldü eski haline döndürüldü başörtülüler üniversitelere sonra devlet kurumlarına sonra meclise girdi. Heryerde mescit var dinimizi rahatca yasayabiliyoruz artık. Bu senin için birşey ifade etmiyor olabilir ama yıllarca eziyet çeken müslüman halk için çok sey ifade ediyor.

• Varlığı hata be daha ne olsun.

3|2
    2|2
  • var olması .

2|2
    1|1
  • t.c nin izlediği yolu saptırması ,kukla bir devlet hale getirilmesini sağlaması.

0|1
    0|0
  • var olması tamı tamına bir eziyet zaten

0|2
    1|2
  • insanların dini duygularının istismarı

0|1
    0|1
  • Meyve veren ağaç taşlanir

0|1
    2|2
  • Madem çok dindar dine aykırı yaşayan insanları akil insan yapmasaydı oy için

0|1
    0|1
  • ekonomide neo liberal politikalara bodoslama dalması

0|0
    0|1
  • Dine ters düşmese her türlü domalacaksınız yani ha ?

0|2
    5|1
  • Atatürke tapanları taraflarına katamamaları

0|1
    2|4
    • Tapan mı ((:

• Niye kendinizi kıyaslıyosunuz abi siz çok mu modernsiniz onlar kabeye siz heykele? :D

• heykelemi? beni putperest ilan ediyorsun yani. senden daha çok müslüman olduğum kesin. sen Allah mısın beni putperest ilan ediyorsun ? tovbe tovbe. tayyipçilerin hepsi kabecimi yani ? iğrençsin iğrenç

• Allaha inanmaları

0|1
    4|4

Erkekler Ne Diyor 9

• Nerde bir iyi taraflari varki ? AKP cahilerin ve bu ülkenin alt tabakasinin partisidir. Bunu bu yorumlardada görüyoruz.

Örnek vereyim.

"Allaha inanmalari"

"Müslüman olmalari"

Dincilerin bunlarin demesi birdaha gene ayni seyi kanitliyor. AKP istedikleri kadar bu ülkeyi yesin, istedikleri kadar bok islesinler, bu zeka seviyesi düsük yobazlar adam Allah diyor niye genede Oy verir.

Bunu AKPde biliyor bu nedenle Din üzeri siyaset yapiyor. Sana diyorum Erdogan sokak ortasinda AKPlilerin analarni tecavüz etse, hak etmistir diye bilecek okadar cok AKPli varki bu ülkede.

1|1
    1|1
  • zerdüşt olan pkklı ve bdplilere çok taviz vermesi

3|4
    1|1
  • var oldugundan berı kopek olmasıdır

1|3
    1|1
  • Dine aykırı bariz bir hatasını göremiyorum ama Alevilere ılımlı bakması ve evde kalanlara karışması doğru değil.

0|0
    0|0
  • Ne faydasını var ki ?

2|3
    2|1
  • Ben çok dindarım deyip kuranı ciğnemeleri.

Hucurat suresi 12

Özel müstakilevler hakkındaki yasal düzenleme sadece insan haklarına değil, kurana da aykırıdır.

Cahiliye devrinden kalma sapkın sapık uygulamaların devamıdır gülen cemaati.

0|1
    0|1
  • Dini siyasete alet etmeleri en büyük hatalarından sadece bir tanesi.Dindarım diyorlar ama devlet kurumlarında hep kendi torpilli adamları var.Yazıklar olsun

0|1
    0|0
  • dine ters düşmesi değil, dine ters düşmemesi hata.

0|2
    4|2
  • çılgın olmaları

0|1
    0|0
Yükleniyor...