Fransız filmi önerisi olan?

Sevdiğiniz Fransız filmleri neler? Önerilerinizi alabilir miyim?

0|0
4|6

En İyi Kız Görüşü

• Cesaretin var mı aşka

Başka da fransız filmi bilmiyorum

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bir çok var ama turkçe olarak bulabilir msin bilmem...

Derriere les murs (duvarlar arkasinda)

incendies (yangin)

10 jours en or (Altindan 10 gun)

il était une fois (bir zamanlar)

1|1
    0|0
    • fransızca bilmediğim ve anlamadığım için maalesef ki internet üzerinde geçen isimleri söyleyebiliyorum.

• fransızcayı akıcı bir şekilde konuşabiliyor musun? çünkü kelimelerin anlamlarıyla cümlelerin anlamları birbirlerini tamamen tutmaz Meli. -ki bunu bilerekten bu yorumu yapmış olmalısın. ama filmin içerisinde çocuklar ve oyuncaklar var. doğruluk payın da var :)

• o halde haklı olduğunu savunabilirim.

• nasil birseyler istiyosun Ona bagli ?

0|1
    0|0
    • yani ben genelde gercek hayat hikayelerine dayalı filmler, konusu yakın tarihte geçen dramatik filmler seviyorum. ama kaliteliyse komedi ya da romantik filmler de izleyebilirim.

• Ozaaman sana onerim duygusal ve eylenceli : Intouchable ( Dokunulmaz) Cok guzel bir film severek Izlemistim ; Daha bir cok var bilgi istersen mesaj at En cok sevdigimdee ' Le dernier metro ' diye bir filmdi ...

• izledigim tek fransız filmi : Seviyor sevmiyor ( La Folie... Pas Du Tout ) romantik gibi afişi falan ama degil tamamen psikolojik bir film

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• link

jeux d'enfants - cesaretin var mı aşka

1|1
    0|0
    • bunun çevirisini "cesaretin var mi aska "diye çeviren gerçekten sakami yapmis :)

• Bilmiyorum ama bana çok tuhaf geldi. Istersen sozlukten jeux ve enfant anlamlarina bak hak vereceksin. :)

• Fransa'da yasiyorum, turkçeden sonra 2. ana dilim, o yuzden boyle bi yorum yapabildim zaten. :)

• köprü üstü aşıkları-paris

sadece bu filmleri izledim.güzeldiler.

0|1
    0|0
  • irreversible (dönüş yok)

sağlam mide ve psikoloji ister.

1|2
    0|0
    • Ama izlemeye deger bir film ..

• kesinlikle izlemeye değer.

ikinci cümle uyarı niteliğinde. bu filmi önerip ''ne biçim filmdi kusacaktım, başım döndü, vs'' diye geri dönüşler almış biri olarak uyarı yapma gereği hissettim :)

• dostum sinema bilgini bilmiyorum ama eğer filmkoliksen serseri aşıkları izle en güzel fransız filmidir bence

0|1
    0|0
  • çok şukela bir film link

0|1
    0|0
  • le fabuleux destin d'amelie poulain

0|0
    0|0
Yükleniyor...