Silahlı Kuvvetler Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Bu aralar çıkan karalama kampanyası ve hapis cezaları davaları hakkında milletin fikri ne bir kamu oyu yoklaması alalım

• Her daim arkasındayız!
    50% (2)80% (4)67% (6)Oy Ver
  • Çok yanlış tanımışız güven falan kalmadı
    0% (0)20% (1)11% (1)Oy Ver
  • Banan ne kardeşim bana mı sordular amaan .P Beynimde sünger var
    25% (1)0% (0)11% (1)Oy Ver
  • Aşağıda Belirtiniz Fikirlerinizi...
    25% (1)0% (0)11% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
ya ben yukarda suçlar gibi bişey mi dedim FİKİR SORDUUUM
Yalnız hiçbir kız birşey dememiş siz bu ülkede yaşamıyormusunuz ya .P

0|0
1|19

En İyi Erkek Görüşü

• Sence hapse atılan o kadar komutan arasından şakır şakır dışarı çıkan adamlar suçlu olabilir mi

?

Kala kalan 17 kişi kaldı. Hükümet üzerlerine çamuru attı kaç yıl uydurma belgelerle hapislerde yatırdılar masum insanları . Elbette suçlular vardır ama 100 kişide 4 5 kişidir.

Unutmayın suçlu olsalardı her gün suçsuz olduklarını dile getirip protesto etmezlerdi. Sadece hükümet intikam peşinde üstelik kendi milletinden intikam alıyor çok yazık.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Ülkemize bir saldırı düzenlense tamam yani bittiğimizin resmidir. Çünkü ordunun en kıdemli ve deneyimli subay ve astsubayları, generalleri hapislerde. Ve bir çoğu da bu hükümet yüzünden istifa etmiş durumda.

Normalde darbe yanlısı değilim hatta nefret ederim ama keşke bu hükümet önceden darbe ile ortadan kaldırılsa diye içimden bir çok kez geçirmiştim..

0|1
    0|0
  • Tutuklamaların çoğu doğru kararlardır fakat kurunun yanında yaşta elvet yanıyor 90ve98 yıları arası o generallerın Albayların ne bok yediklerini bilmek istemezdiniz...TSK ne kadar çamur atılsada bişe olmaz son lafım Altın çamura düşsede değer kaybetmez...

0|1
    0|0
  • birkaç çürük yüzünden bütün ordunun yanmasına gerek yoktu :/

1|0
    0|0
  • bu makarnacılar oldugu surece boyle devam eder bunlara ver makarna ve komur gec arkalarına sulale boyu

0|1
    0|0
  • Türkiyede askeriye gerçekten çok berbattı, bütün gelişmiş ülkelerde askeriye hükümetin komutasındadır, bizde her hükümetin askeriyeden korkusu olmuştur, türkiyede 10 yılda bir darbe olmuştur, çıkarları için doğruları söyleyen adamlar öldürülmüştür delirtilmiştir (hasan mezarcı), benim eniştem 2 yıl önce hava albay olarak emekli oldu, kendisi mhplidir, ben 2007den önce namazımı odada kapı kilitli kılardım, 2007den sonra askerle beraber kılmaya başladık derdi.

0|0
    0|0
  • dunyanın sayılı ordusunu yıpratmak ve haınlere en buyuk darbe vuran butun herkes bir hiç ugrunu yapılan senaryolarla içeri ve sanlı ordumuz dunya gozun de sıfıra ındırılmıstır bunları yapanlar bunun cezasını mutlaka verecekler

0|0
    0|0
  • üzülerek söylüyorum cok ama cok serefsiz haysiyetsiz onursuz paşa gelip geçti bu tsk dan ben yıllardır bu işin içindeyim.. ne kadar delikanlı kahraman vatansever komutan varsa bir o kadar da haysiyetsiz şerefsiz.. dilim varmıyor paşa vardı hala da var.. bu yüzden cahil cahil o paşa yı aldıılar olur mu paşa bunu yapar mı falan demesin kimse.. ama bu tsk ya bağlanamaz tsk dünyanın en şerefli ordusudur kişilerin yaptıkları kurumlara mal edilemez!!

0|0
    0|0
  • yaptıkları bazı hatalar oldu.ancak bu yine de onun güçsüzleştirilmsi sonucunu doğurmamalı.Silahlı kuvvetlerin niceliğinden çok niteliğinin geliştirilmesinden yana oldum hep.Buarada yapılanlar hakkında konuşmak gerekirse.Üstü örtülü bir 3.Dünya Savaşı'nı yaşıyoruz.Bu türden istihbarat operasyonları artık daha sıklıkla olacaktır.

0|0
    0|0
  • Ne diyelim ? Savas cikarsa, Erdogan ozaman Polislerini göndersin, asker bacaklarini uzatsin Erdoganin Imam ordusu nasil altina siciyor izlesin.

0|0
    0|0
  • Her daim arkasındayız!

0|0
    0|0
  • TSKyı resmen astılar :) emniyet-yargı-medya üçgeni tskyı resmen bitirdi tbiki bu üçgeni oluşturanlar abd ve işbirlkçisi akpdir not;ailemn geneli emniyetçidir..

0|0
    0|0
  • Önce askerlik yap,sonra sor.

0|0
    0|0
  • Bunu bilerek yapılıyolar suç olmadığı halde hatta bir astsubayın telefonun rehberine farklı telefon numaraları eklemişlerdir sırf askeri alandan uzaklaşsın diye

0|0
    0|0
  • bence herkes gider TSK kalır ...

0|0
    0|0
  • TSK'nin suçu değil onu yönlendirenlerin suçu...

0|0
    1|0
    • Kızlarımız Misafir kafaları ya aşka basar ya da cinselliğe...

• geçmişi çok kirli bir kurum köy boşaltmalar,yakmalar ,faili meçhuller,işkenceler...hesabının sorulması lazım tabii

0|0
    1|2
  • Ezelden beri burjuvazinin piyonuydu o ordu.şimdiyse nurjuvazinin.

0|0
    1|0
  • tayptop bitirdi tsk yı şimdi kendi tsk sı var genel kurmay başkanı dinci bir abimiz ve polis de elinde .. Pek umurumda değil artık tsk geçenlerde pkk lıları heli kopterle sınır dışına taşıdılar yardım amaçlı..sanki su yakıyor helikopter benden giden vergiler haram zıkkım olsun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Türk doğuştan Askerdir.

Kim ne derse desin nasıl suçlarsa suçlasın, hesabı sorulacaktır..

Emperyalist güçlerin Türkiye üzerindeki emelleri bunlar. Iraka yapılan da buydu.. Türkü Alt etmek için en önemli yol orduyu itibarsızlaştırmaktı.. olay bu.. Adalet eninde sonunda yerine gelecektir. Ama ne zaman ...?

1|1
    0|0
Yükleniyor...