Akp işsizlik adına bir şey yapıyormu?

akp işsizlik adına bir şey yapıyormu-akp işsizlik adına bir şey yapıyormu

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Valla olumlu ya da olumsuz bilmiyorum bu konuda.

0|1
    0|2

Kızlar Ne Diyor 3

• Yukardakilerin çok mu umrundayız sanki herkes kendi cebini doldurmanın peşinde.İş filanda yok adamlar utanmasalar diplomayı alıp uçak yapcaklar dalga geçer gibi kpss desen bir giren pişman bir girmeyen tanıdığın torpilin varsa işler peşine kuyruk olur he yoksa bu ülkede ne okuduğun bir halta yarıyo ne çabaların herşey bir alengirli hakkıyla kazanan elbet var ama ülkede ne eğitim adına sistem oturmuş ne iş konusunda açılan iş yerlerine de itinayla herkes adamını sokuyo. Bizim gibiler o kadar okumaya uğraşsın ailelerimiz dershanelere göndermek için çalışsınlar sonuçta Suriyeli sığınmacılara üniversiteye sınavsız gitme şansı tanınsın Türkiye de yaşıyosan bu işler böyle yapılır işte.

0|0
    0|0
  • akepe halk için bişey yapıyor mu?

1|1
    0|1
  • link

Fazla söze gerek yok

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• güzel projelere (marmaray, hızlı tren hattı, yollar, köprüler vs.) imza atsa da iktidara geldiği yıldan bu zamana kadar açmış olduğu 1 tane fabrikası yoktur..

0|1
    0|1
  • memlekette işten bol bişey yok.Her sektörde iş çok hatta ve hatta çalıştırcak kişi bulamıyorlar.Sebebi mi ?

840 lira para veriyorlar bununla 1 ay kendine çocuğuna eşine evine yetir diye.Hatta biraz daha artırda vergini de öde.Geriye kalanını biriktir doğalgaza zam geliyor orada mağdur olma onu ödersin diyorlar daha sonra medya karşısına geçip çalıştıracak işçi bulamıyoruz diyorlar.

0|1
    0|0
    • 830 tl ye 1 ay boyunca günde 12-13 saat köle olmayı kabul ettikten sonra iş çok. bunu bile çok görüp sigorta yapmamaya çalışan şerefsiz işverenlerinde sayısı oldukça fazla. ulan bu akepe bunların hangi birini denetliyor? müfettişler akşama kadar sigorta binasında çay+sigara içip bilgisayarda okey oynuyorlar

• türkiyede iş çok çalısana 3 iş teklifi geldi 3 ünüde kabul etmedim soranlara iş yok memlekette diyorum ;)

1|0
    0|3
  • oyle dıyor

0|0
    0|1
  • iş çokta işveren kahpe 3 kurus daha vermemek ıcın turlu turlu oyunlar

donuyor ssk yapmayanlar baslangıcata bunlara artık dur denmelı dıyorumkı yapılmıyor bırsey

0|0
    0|0
  • Kömür veriyor makarna veriyor daha ne yapsın adamcağız oğlunun gemilerine ortak mı yapsın işsizleri ayıp nankör gelene.

0|1
    0|1
Yükleniyor...