Bugün 10 Kasım, 75 sene oldu...

Atamız öleli 75 sene oldu. Onu özlediniz mi, ne düşünüyorsunuz?

link

0|0
9|13

En İyi Kız Görüşü

• İnşallah atamızın dediği gibi, o yılanı gördüğümüz yerde ezebiliriz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• o modern türk halkının babasıydı. babamızı kaybettik. her sene 10 kasımda o sirenler çalarken ruhum daralır gözlerime yaşlar dolar. yarının 10 kasım oluşu hem acı kaybımızı yasımızı tekrarlıyor, hem de o dehanın, o muhteşem karakterin uğruna canını verdiği ülkesinin bugününe bakıyor daha da daralıyorum... Ah ah yaşasaydı da sonsuz bir güven içinde olsaydık... oysa bugün Atatürk'ü sevdiğin için yarın hapse girebilirsin.

2|6
    3|1
  • 10 Kasım , Türkiye'nin en karanlık , en hüzünlü günü , güneşinin bir daha doğmamak üzere battığı gün. Masmavi gökyüzünün karardığı siren seslerinin kulakları parçaladığı gün. Türkiye'nin öldüğü bir daha hiç canlanamadığı gün. SENİ ÇOK ÖZLEDİK ATA'M !

1|3
    3|0
  • Atatürk'e her şey için çok teşekkür ediyoruz

Yeniden gelse de; ümmetçilerin, liberallerin ve komünistlerin kafasını ezse. En çokta şuanki CHP'nin kafasını ezerdi.

0|5
    2|3
  • Özlemedim sen hatırlattın şimdi

3|1
    3|4
  • Özlemedim

2|1
    4|5
  • özlemedim. İnsan sevdiğini özler. Benim için bir önemi yok.

2|1
    4|6
    • sizler gerçekten kusura bakma da insanoğlunun 'düşünme' yetisinden yoksun kalmış kesimsiniz. haliyle böyle insanların kimi sevip sevmediği de kayda değer olmasa gerek.

• Gamze de görüş bildiriyor.

• bildirsin benim açımdan sorun değil. Ama o görüşümü kayda değer bulmadığını söyledi. kayda değer bulmuyorsa üzerinde durmasına da gerek yok.

• Artık her gün daha da özlemeye başladık, inşallah Ankara gitmek kismet olana kadar Anıt kabir durar da ziyaret ederiz atamızı.

0|0
    1|0
  • Önderi saygıyla anıyoruz. Dile kolay 75 sene

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• oğlum dur hatırlatma yine canım sıkıldı..yokluğuna zor alıştık birde şimdi itin köpeğin arkasından havlamasına alışıyoruz. kahretsin...

1|4
    4|1
  • En iyi cevaptaki arkadaş sorularımdan rahatsız olup köşeye sıkışmış olacak ki, beni engelleyip, aklınca sorularımdan kaçacak. Kendisine iletiniz, Ebu Leheb'i ben de özlemedim. Ebu Leheb'in şahsında, haklarında ayet inen kimseleri de.

2|1
    1|1
  • Soruya girer girmez, aklınca isim vermeden Peygamber'e küfreden nasipsizleri görmemle, bunun en iyi cevap seçilmesini görünce, sorudan da, cevaplayandan da tiksindim ne yalan söyliyim.

2|1
    1|1
  • özlem değilde..yaptıklarıyla müteşekkirim..

0|1
    0|0
  • Özlemez miyim? Hele ki bu içinde bulunduğumuz ortamda özlememek, aramamak mümkün değil. Mustafa Kemal Atatürk fikirleriyle sonsuza kadar yaşayacak. Ama keşke şimdi de bizim başımızda olsaydı.

1|2
    2|0
  • :D YAPILANLAR FİKİRLER ÖLÜMSÜZDÜR

1|2
    3|0
  • Özlemeyen ya ermeni ya da rum soyudur...

1|1
    3|1
  • sağa sola atatürk resimleri fotoğrafları asılmasa aklıma bile gelmiyor

cayırt

2|1
    3|0
  • ATAM İZİNDEYİZ.. NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

0|1
    1|0
  • Atatürk' ü saygıyla anıyorum.

0|0
    0|0
  • Allah rahmet eylesin

0|0
    0|0
  • allah rahmet eylesin

0|0
    0|0
  • şu üstteki yelli'yi yolda görsem mikerim o derece

Atatürk'e her fırsatta laf atar, erdoganın götünün kılıdır, makarnaya tav olacak kadar gerizekalıdır, tayyibi her konuda destekler. Tam bir yobaz,

0|0
    1|1
Yükleniyor...