ınternatıonal questıon / uluslararası soru ; )

Hangı ulkeyı gordunuz ya da goremedınız , gormek ısterdınız ya da gorduysenız neresı ve neden ? Goremedıysenızde neden ? : )

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• Local response to your international question :

Due business reasons , visited following countries, even some countries more than one time :

Surely Germany , several times and nearly all major cities

For west side...For southeast side

France...Taiwan

Spain...Thailand

Switzerland...Singapore

Portugal...Malaysia

Italy...Vietnam

United Kingdom...Hong Kong

Ireland...Mainland China

Austria...UAE Dubai

Norway... India

Sweden... Indonesia

Finland... Mauritius

0|0
    0|0
    • whıch ıs the best or whıch one do you lıke ?

and

thx for your answer

• Tesekkur ederim:)

• bende cevaplar ıcın tesekkur ederım : )

Erkekler Ne Diyor 10

• Kuzey kutbunu görmek isterdim, özellikle akşam üzeri ve gece. O dev okyanusun sessizliği, gizemi, ürkütücü haliyle karışık buz gibi hava. Okyanusu gören dağın eteğine bir de kulübe yaptık mı tamam, değmeyin keyfime.

0|0
    0|0
  • bir interrail yapasım var.

0|0
    0|0
  • Japonyaya gidip bir hatun almak lazım.

0|0
    0|0
  • leningrad ı görmeyen yurt dışına çıktım demesin..bende görmedim ya

0|0
    0|0
  • Biri beni ibizaya fırlatsın lütfen

0|0
    0|0
  • Paris'te yaşıyorum cok güzel bir şehir

0|0
    0|0
  • 5 ülke gezdim mısır'a aşık oldum <3

0|0
    0|0
  • su ana kadar 5 ulke gordum dahada gormek istemiyorum ulkeye donsem yeter

0|0
    0|0
  • avustralyayı, güney afrikayı, hindistanı görmek isterdim.

bir de çin olursa fena olmaz.

bir de rusyayı çok merak ediyorum. şu gecelerin uzun olduğu yerleri falan. St. Petersburgu

0|0
    0|0
    • : )) uzaaaaaak yerler...ınsallah bırgun olur.

• buna bile (15 ülke) razı olman güzel tabi :) ama bence 3-4 ülke gezip bir eve dönmek lazım. yoksa çorba gibi olur. ülkeleri karıştırırsın. ama senin kapasiteni bilemem tabi.

• haha yok yaaa karıstıracagımı sanmıyorum artık teknolojı cok gelıstı an an nerdesın kaydeder ama cıddı cıddı olsun ısterdım : ))

• basit...göremedim çünkü kazancım anca bana yetiyor. fazlasını kazansaydım, evlenirdim.daha fazlasını kazansaydım , ihtiyaç sahibi insanlara yardım ederdim. kendi egolarım için gezmeye onca para harcamaya değmezdi...

0|0
    0|0
    • bu kadar karamsar olma...belkı bırgun olur.kendı egon dıye bırsey yok kı ya da seyahat egonu tatmın etmek demek degıldır bence..neyse cevap ıcın tesekkurler.

• inşallah, ama bazen düşünüyorumda, geç kalınmış şeyleri artık insan istemiyor. ne bileyim, evlilik, olsun yuva kurma olsun.zaman oluyor, karşı cinslere kızıyorum, kendilerini büyük görenlere, zaman oluyor, kendi cinslerime, erkenden hayata atılıyor güzel bir eş buluyor, evleniyor, sonra dönüp kendime bakıyorum, yine herkese kızıyorum.sebepleri kendimde dahil olmak üzere herkese yüklüyorum. Allahım affetsin, herşeyin hayırlısını o verir, geç kalınmışlık hissi, pişmanlık kötü ...

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...