Geçen sene TM 10 bininci olan biri bu sene ilk bine girebilir mi?

Geçen seneTM 10 bininci olan biri bu sene yeni çalışmaya başlasa ilk bine girebilir mi?

Güncellemeler:
Boğaziçi Ekonomi istiyorum yani olur mu ? acaba

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• sınava bağlı genç ben geçen sene 120. oldum bu sene için bir şey diyemem yani ama sen sıkı çalış garantiye al

1|0
    0|0
    • tebrikler ne okuyorsun

• bak sınavın zorluk derecesini artırıyorlar her sene eğer istiyorsan cidden çok sağlam çalışman lazım kafana koyarsan yaparsın benim hedefim ilk 200dü sadece bunun için çalıştım sen de öyle yap

• haklısın istedigim yeri kazanırsam mutluluktan aglayabilirim o zaman hedefim bogaziçi ekonomiye dereceyle gırmek olacak tesekkurler

Erkekler Ne Diyor 4

• tm de derece yapmak cok daa kolay yani sade iki ders var mat le edebiyat adam gibi calısırsan ne den olmasın

1|0
    1|0
    • evet ama herkes için de kolay öss bir sıralama sınavı gerci gecen sene köü seyler yasadım onun da etkisi var

• umarım geoya cok calısamamıstım acıkcası bir de cografyaya .Ama benim asıl sorunum ygsdeydi

• fen yapmıyosun zaten süren var işte 160 dk 120 soru fena değil

• sanmam.

1|0
    0|0
    • neden?

• tesekkurler :)

• başarılar :)

• Sen burda yazılanlara kulak asma.. Yorumları okumadım iyi veya kötü herneyse... Eğer içinde başarma inancı hissedebiliyorsan başarıya çok yakınsındır.. Umarım iyi konumlarda olursun..

0|0
    0|0
  • elbetet gırebılırsıznız

bunun ıcın calısmanız yeterlı

ama ondan da onemlısı kendınıze guvenmelısınız:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• girer

1|0
    0|0
  • Girerim...

Girersiniz...

Zaten güzel bir temeliniz var...

Bunu yukarıya çekmek adına 1 sene kâfi...

0|0
    0|0
  • olabilir bence .

0|0
    0|0
Yükleniyor...