Insanlar kizli erkekli ögrenci evlerini tartisirken bakin neler oluyor.

Insanlar kizli erkekli ögrenci evlerini tartisirken Erdoganin oglu, Burak erdogan 20 Milyon Dollara 6. gemisini aldi.

link

Bana birisi aciklasin. Daha 15 sene önce cekirdek almaya paralari yetmeyen kisiler nasil bu paraya kavusuyor ?

Not: Burak Erdogan ben Testis kanseriyim deyip, sahte rapor cikartip askerlik yapmamisdi. Burak Erdoganin cocugu var. Testis kanseri olanlar cocuk sahibi olamiyorlar. Ama Erdoganin diger oglularida askerlik yapmamisdi.

"O basörtüye özgürlük getirdi neden sevmiyorsunuz" diyen cahil vatan hainleri oldugu sürece bunlar bu ülkeyi devam yiyer.

Sizin fikriniz ne ?

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Bi yarım saat önce attığım bir cevabı aynen yapıştırmak istiyorum.

" Biraz önce benim için endişelenip yanıtımı kaldırdığınız için teşekkür ederim. Ama korkmuyorum , ne o tayjoptan ne de köpeklerinden. Alsınlar içeri , paşaların yanında paşalar gibi yatarım gık demem. Sanırım insanların beni düşündüğü kadar ben kendimi düşünmüyorum. bu bir bireysel başkaldırıdır! tayyip denen şeref yoksunu sahte müslümandan korkmuyorum , her fırsatta daha yüksek sesle söylüyorum. Seni de , köpeklerini de , o olmayan şerefini de sikeyim senin. Benim için bir sorun arz etmiyor yazdıklarımın burada durması , teşekkürler "

0|4
    1|1
    • Güzel yazmışsın ama g*t kılı modlar uçurur bunu

• İlla ki birinin götünün kılı olmak istiyorlarsa gitsinler bir sokak köpeğinin götünün kılı olsunlar. Daha onurlu o hayvanlar.

Kızlar Ne Diyor 3

• bencede arkada dönen olay burak erdoğanın gemisi değil bir bok karıştırıyorlar üstünü örtmek için ortalığı bulandırıyorlar belli

0|1
    0|0
  • Bir tane babayiğit çıksın da bunun haksız kazanç olup olmadığını bize göstersin.

0|1
    0|0
  • İyi olanın yanında gerçekten yaşanan aksaklıkları saçmalıkları görmek gerek. Hep söylüyorum suni gündem yaratıp alttan alttan oyuyorlar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Başbaknın yerınde Olsam Bırak gemı almayı ıstanbulun Tapusunu oğlumun üstüne yapardım. Çünkü siz bundan Anlıyorsunuz yaranılmıyor Bu Millete.

0|0
    0|1
  • Yiyerim link

0|0
    0|0
  • Türkiye'de o kadar çok sorun varken kalkıp milletin nerede ne yapacağına takmışlar.

0|0
    1|0
  • Tassak kanseriyse kurtulus yok bulent ersoya bir danissin bilgi alsin.

0|0
    0|0
  • devletın malı denız yemeyen domuz partısının kurulacagı gunu beklıyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...