TV'de sürekli reklamlara çıkıp bal satan adamı boğazlamak isteyen var mı?

abicim bıktım artık bee nereye zaplasam adamlar bütün kanalları işgal etmişler her kanaldan 5 kavanoz bal 100 lira hemen alın dayatmasıyla bütün tv zevkimin içine ediolar

0|0
10|6

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

• eski bitane tipsiz manken varya onu oynatmıslar bide insanın tvyi kırası geliyoD:

0|1
    0|0
  • öldürücem onu baldan soğudum

0|1
    0|0
  • Hangi kanalda çıkıyor ya o adam.? Ben birkaç defa Avrupa kanallarında veyerel, çok izlenmeyen kanallarda denk geldim

0|0
    0|0
    • zapla bütün kanalları denk gelmemesi imkansız

• Geliyor gelmesine de her kanalda değil işte :))) Görmezlikten gelmeye çalışıyorum ben.. Gazetelerde çıktı o balın sahte olduğu. Milletimin en kısa zamanda uyanması dileğiyle

• harbiden ya alıp o kavonozdaki balları tek tek o adama yedirmek istiorum baldan soğudum yemin ederim :(

0|0
    0|0
  • Kafamı z*kiyo yemin ederim ya. Bir de evde eline kumanda olan büyük zat kanalı değiştirmedi mi, mecbur oda değiştiriyorum.

Onun radyoda olanları daha korkunç, karşılaştın mı bilmiyorum. Radyo olduğu için sürekli konuşma ihtiyacı hissediyorlar.

0|0
    0|0
    • 1-2 kez karşılaşmıştım hemen çevirdim frekansı ya artık katlanılcak gibi değil bir zamanların cem uzan vaatleri gibi bayııo adamı yaa

• Hahaha! :D Cem Uzan benzetmesi hoşuma gitti

• Valla ya, onu ben de sürekli görüyorum.

0|1
    0|0
  • hele radyoda var ya susmuyor susmuyor nefret ettırdıler bı de sımdı PEMBE MASKE var:)

1|0
    0|0
  • O balların hepsini ona yediricem.

0|0
    0|0
  • anlamadım nedir ki bu bal yedirme derdi ?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• arayıp suratına

'Tavşan girmiş ekine,

kulakları dikine,

Çok tatlı geldi şeyime

bal mı sürdün d*tüne'

diyesim var :D:D

3|1
    0|0
    • hahaha walla ara de ya :D yetti artık hugoya küfreden adama rica edelim balınında seninde taaaaaa die :D

• aynen sıkılmıya başladım artık tv bile izlemek istemiyorum

0|1
    0|0
  • adam şeker pancarını bal diye satiyor nefret ediyorum o insanlardan rütük bu işe ne zaman el atacak onuda merak ediyorum

0|1
    0|0
  • biz aldık bea süper ama reklamları çok sıkıcı gerçi ben tv izlemiyorum ama sesi odama kadar geliyor :)

0|0
    0|0
    • aynen o kadar çok rastlıorum ki artık sırf o yuzden tv başına geçesim gelmio zaten düzgün bişi yok tv de

• tv izlememek en iyisi ben 1.5 sene oldu izlemiyorum :)

• evdekilerde muhtemelemen aynı adam küfrediyorlar..

0|1
    0|0
  • Ruh Hastasımısın sana ne reklam işte,gıck olmak zorundamısın ? bende reklamlara anlamsız gıcık olan insanları boğazlamak isterim !

0|0
    0|0
Yükleniyor...