Bilgisayar oyunu desem ne dersiniz ?

Saçmalıkmı yoksa Çok mu keyifli? Ben çözemedim. Ama çok keyifli geliyor.Sonra bir an düşününce çok saçmaymış gibi geliyor.

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• call of duty series

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 9

• oynadığın oyuna bağlı bilgisayarda satranç da oynayabilirsin birbirinin tıpatıp aynısı savaş oyunları gibi oyunlarda. zeka oyunlarına göz at farklı yapıları yapısında sürekli bir merak öğesi barındırmalarını sağlıyor.

-crazy machines

-world of goo

gibi.

0|0
    0|0
  • O değilde nası bir sektör ya o kadar emek zaman vs verilio oyun üretilio.Firmalar oyun konsolları üretio,koca koca adamlar mühendisler 2-3 bölüm geçip oyun oynayalım diye. Acıyorum bazen o sektörde harcanan emeklere

0|0
    0|0
  • eskiden silkroad oynardım.. Başka oyunlar da denemiştim ama hiç birisi silkroad'ın verdiği tadı vermemişti..

0|0
    0|0
  • Abi Gta 5 çıktı şimdi oynanmaz mı bu :D Pes,Fifa,Mafia,Resident Evil... Eğlence kaynağım benim

0|0
    0|0
  • Bu arada merak ettim, site de halen silkroad oynayan var mıacaba?

0|0
    0|0
  • pc oyun candır .dertlerın dermanı sosyallıgın son noktasıdır senı senden alır baska dunyaya atar eger mount blade oynuyorsan olay bıtmıstır .

0|0
    0|0
  • eskiden cok oynardım.mortal kombat özellikle.insan büyüdükçe soğuyor galiba.şimdide oynuyorum ama fazla değil.

0|0
    0|0
  • special force 2 oynuyom multi 4gb on numara oyun :ÇD

0|0
    0|0
  • Hayatta vazgeçmeyeceğim tek eğlence aracım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...