Bülent Arınç, Başbakan'a isyan etti. Ne düşünüyorsunuz?

radikal.com.tr/politika/arinctan_onemli_aciklamalar_benim_bir_agirligim_var-1159784

"başbakan'la aramızdaki çelişkinin sebebi ben değilim.

ben sadece bakan değilim, benim bir özgül ağırlığım var, benim yıpranmamam lazım. bunlar ekran önünde tartışılmamalı. ben çok şeyi temsil ediyorum. kırmızı plaka meraklısı biri değilim. dolayısıyla herkesin bana böyle baktığı bir noktada benim yıpranmama lazım. benim hiçe sayılmamam lazım. sayın başbakan buna dikkat eder... en azından bu bir kul hakkıdır. kul hakkı noktasında da onun ne kadar dirayetli olduğuna ben inanırım. özel hayatında bunu ne kadar önemsediğini ben hatırlarım. ''

- Bülent Arınç

Ne düşünüyorsunuz?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Genelde bir ülkeyi tek bir kisi yönetmez. Her karari, veren basbakan degildir bunlar parti icinde konusulur. Neyse AKPde böyle birsey yok. Erdogan kendi basina sözünü gecirmeye calisiyor buda Parti icinde gerginliklere neden oluyor.

Bunu Taksim protestolarindada gördük.

Abdullah Gül, Erdoganin "Ben secildim istedigimi yaparim" sözü üzerine demokrasi sadece sandikta kazanmak degil demisti.

Bunun üzeri Abdullah Gül , Erdogan tarafindan ezilmisti.

Erdogan kendisi tek otorite olarak görmeye basliyor, buna 10 senelik hastaligi deniyor.

10 seneden fazla iktidarda olan kisiler, üsütmeye basliyorlar, kendilerini tek lider olarak görmeye basliyorlar.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Yetenek Sizsiniz' e sempati duymaya başladım.

cut.

0|0
    0|0
  • Adam haklı beyler hadi dağılmak isteyen dağılabilir.

0|0
    0|0
  • bulent arınçtan resmı bır açıklama yok bu haberde sadece bu sıtede neden var anlamadım

0|0
    0|0
  • Bülent Arınç vicdanı olan biridir

Vicdanını dinlemiş demek ki

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Başbakan, Bülent Arınç'ı 2 kez yalancı durumuna düşürdü.

Bülent Arınç'ta, başta başbakanı savunmadı.

0|0
    0|0
Yükleniyor...