Linklerde verdiğim parçalara benzer müzik önerileri olan var mı?

Aşağıdaki tarzlara benzer bol ritim içerikli parçalar arıyorum, yardımcı olabilecek olan var mı?

link

link

link

link

link

0|0
6|7

En İyi Kız Görüşü

• 0|0
    0|0
    • white stripes'in ritmi ara ara cok dusuyor. ama van halen olabilir o fikri sevdim :) nirvana cocaine girl u zaten severim ancak ne yazik ki onu kullanamam isminden dolayi... what's love a bayilirim ancak o da kullanilmisti gecen yillarda. mesajla bir liste attim, o tarzlarda olabilir. cok fazla gitar rif oldugunda sahnede etkisi yitiriliyor.

Kızlar Ne Diyor 5

• The Bravery - Honest Mistake link

Cansei De Ser Sexy - Music is My Hot Hot Sex link

Type O Negative - My Girlfriend's Girlfriend - link

0|0
    0|0
  • Bu bir cevap değildir...

Parçaları çok sevdim, teşekkür ederim. Konuyu açana da parça önerisinde bulunanlara da teşekkürler.

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • link

Tick-Tock Kesha

five star*****

0|0
    0|0
  • Gökhan nerde Gökhan ? Onun birbirinden harika müzik önerileri eminim işine yarar

0|0
    0|0
    • bekliyorum :D gorur de cevaplar umarim... bu arada redrouge harika bir parca gonderdi ( link ) sanirim uyacak o :) bir tane daha bulmam lazim

• Bu acelen ne? Akşama parti mi var dostum :D

• haha yok ya ne partisi :D isimle alakali... son 2 secimim kalmisti bu gun onaya gondermem lazim

Erkekler Ne Diyor 7

• Geldim geldiiim.. :))

1- link

2- link

3- link

4 - link (Bun ayrıca hastayım)

0|0
    0|0
  • link şunu bi kurcalasan belki aklına yatan bişeyler çıkar. sen türü seçiyosun o muzikleri sıralıyo

0|0
    0|0
    • bu siteyi biliyorum :) arada kullanirim farkli parcalari denemek icin ama orasi da yardimci olmamisti cunku kategorizasyonu pek duzenli değil aslinda

• dans muziği olarak en son ilkokulda mustafa sandal'dan bu kız beni sevmeli çalmış biri olarak sana daha fazla yardımcı olamayacağım dostum :) kusura bakma

• dans degil farkli bir is icin :) yine de saol

• Bizim şirkette yutup açılmıyor ama anladığım kadarıyla elektronik tabanlı... Bilgi alanımın dışında kalıyor :)

0|0
    0|0
    • elektronik tabanli mi :D yoo hayir :D

• Ok dir, akşama dinleyeceğim parçalar listesine ekliyorum :)

• müzik tarzını tam olarak bilmiyorum ama sana bu senenin en iyi club müziklerini tuttuğum summer hits of 2011 müzik dosyamı senle paylaşabilirim ama parçalar club tarzı parçalar. Dinlermisin bilmiyorum

0|0
    0|0
    • benim dinlemem değil meseleama cok club tarzi da olmaz pek

• Guru Josh Project - Infinity

0|0
    0|0
    • cevabin icin tesekkurler, ancak linklerdekiler ile bu tarz cok farkli. house ya da elektronik aramiyorum. insanin kanini kaynatacak parcalar lazim bana ancak, bu sekilde olmamali.

• youtube.com/watch?v=zA52uNzx7Y4

Bunu dene

0|0
    0|0
  • bol ritimli müzikler çok hoşmuş

0|0
    0|0
Yükleniyor...