Aranız da c ile programlama dilini biren var mııı??

aranız da c ile programlama dilini biren var mııı?aranız da c ile programlama dilini biren var mııı?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Hangisinde sıkıntın pointer mı array mi yoksa functionslarda mı ^^

1|0
    0|0
    • eheh onlar ne onu bile bilmiyorum ama öğrenme konusunda özellikle döngü oluşturmada sıkıntılarım var

• yaa ben doğru düzgün bir çalışacağım site bulamadım link atabilir misin bir de program indiriyorum yazmak için ama çalışmıyor :// bir de program linki atarsan mutlu olurumm

• Netten çalışmıyorum slaytlarımız var notlarım ve C kittabım var onlardan tavsiye ederim

Erkekler Ne Diyor 6

• neye ihtiyacın olduğunu bile bilmiyorsan kimse sana yardımcı olamaz. örnek kodları inceleyerek algoritma mantığını çözebilirsin. öncelikle bilinen sabit örnekleri çözerek kalıbı ezberle. daha sonra kendin kafandan uydurduğun problemleri çözmeye çalış. örneğin; önce 1' den 100' e kadar olan tam sayıları toplayıp ekrana yazdıran programı öğren daha sonra üzerinde modifikasyonlar yapmayı dene. kullanıcının girdiği iki sayı arasındaki tam sayıları toplayıp ekrana sonucu yazan program gibi.

link

0|0
    0|0
    • yaaa algoritma biliyorum ama program daha değişikk ://

• henüz anlatılması gereken çok şey olduğu için yazmaya üşendim fakat bir ara unutmazsam sana tüm programların bir linkini atarım.

• atarsan sevinirim

• ben hiç anlamam o dersi ama zevkli, olduğunu söylüyorlar.ara sınavda bir bok yapamadım.c dersi sıkıcı geliyor bana.okulu bırakacam bu ders yüzünden.ççünkü bu dersi bilmeyene mühendis demiyorlar.iyi bir mühendis parayı kırmak istiyorsa programlama bilmek zorunda.

0|0
    0|0
    • :D ne mühendisliği okuyosun? bende yapamıyorum yaaa kalıcam

• istte değilim kii

• boşver arkadaş olalım.ne olacak sonuçta türkiyedeyiz.istersen webcam açarsın ve konuşuruz.sana webcamden anlatırım.aslında zor değil ve internetten sana siteler veririm o sitelere bakarak çalışırsın.

• ben biliyorum.söle ne istiyosun?do while if döngüsü falan ne lazım :D

0|0
    0|0
    • hepsi lazııımm :( acilen öğrenmem lazım ama nereden nasıl başlasam bir türlü beceremedim

• süpersişn derimm ekleyim mii

• peki ekle bakalım

• 0|0
    0|0
  • Ben yarı yarıya biliyorum. Ama bu dili böyle öğrenemezsin ya birinden 1 e 1 ders alman lazım ya da kursuna gitmen lazım.

0|0
    0|0
  • c öğrenip ne yapacaksın ? başlayacaksan c# ya da .net öğren.

0|0
    0|0
    • yaa okulda c ile başladık biz onları daha sonra öğreneceğiz

• hmmm ismi ne? yaa nereden başlasam onu bile bilmiyorum bir de erkekler bu konuda çok fena yaa onlafr yazıyo falan derste ben mal gibi bakıyorum çok sinir bozucu bir durum :(

• dur bakayım eğer bulabilirsem, sana ismini söylerim. (değişken tanımlama, değişken türleri (int vs..) yazdırma, veri giriş bu tür şeyleri öğrendikten sonra en basit yolla if kullanımına bak.)

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...