Gözlük astigmatı ve miyopu düşürüyor mu.

Gözlük kullansam astigmatım ve miyop derecem düşermi bir nebzede olsa bilen varsa lütfen söylesin.

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• Çok düşük bir ihtimalle miyop düşebilir, sıfırlananlar bile var ama dediğim gibi düşük bir ihtimal ve 19-20 yaşa kadar olabilir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• düşmüyor düşse bile çok az düşüyor. Sadece numaranın ilerlemesini engelliyor bu yüzden gözlük kullan derim

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum ama gözlük kullanıyorum ve numarası düşeceğine ilerliyor. En son 2.75 de durdu.

0|0
    0|0
  • Bu konuda baya bir bilgim var. Eğer gözlük takarsan zamanla düşebilir ama düşmeyenlerde oluyor.Mesela benim teyzem 40-42 yaşında düşmeye başladı gözlük numarası daha doğrusu gözlük takmaya gerek kalmadı .

0|0
    0|0
  • Sadece ilerlemesini engelliyor diye biliyorum

0|0
    0|0
  • Bilemiyorum , daha ileri gitmesini engeller .

Çok bilgisayar , telefon başında durma .

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• valla bende de her ikisi var 3 senedir takıyorum gözlügü ilk taktıpğımda 0.75 e 1.25 di. 3 sene sonra 1.5 digeride 2.25 oldu :D aksine dahada bozldu

0|0
    0|0
  • Benimde astigmatım var.Gözlük kullanırsan düşmez normal görüş sağlar, takmazsan göz görmek adına kendini zorlayacağı için astigmat,miyop ilerleyecektir. Tabi bilgisayar ve kitaplarla uğraşıyorsan gözlük taksan bile ilerleme olasılığı var.

0|0
    0|0
Yükleniyor...