Yabancı Slow / Ağır Şarkılar Dinlermisiniz?

Bazı yabancı yavaş parçalar gerçekten ruhu dinlendiriyor. Issız, tenha yerlerde, göl ya da deniz kıyısında, yürüyüş esnasında bol ağaçlı huzurlu ortamlarda kulaklıkla dinleyip beyninizi boşaltabilirsiniz. Herkesin sevmediği bir tarzdır, kimisine göre sadece mıymıy ve sıkıcı olabilir.

Böyle favori bir parçanız var mı?

link

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• okuyunca güldüm :D 8 sayfa arkadaş profil yorumuna bak neyin kafası bu ne içip geliyorsunuz siz buraya :S

Kişiliği: Şık ve Bakımlı

Kimseyle tanışmaya, Nasıl olduğunu öğrenmeye, hayatını dinlemeye, Dertleşmeye ya da saatlerce sohbet etmeye ihtiyacım yok. Kimliğiniz kendinize kalsın.

Sitenin amacı soru sormak cevap vermek. Burası izdivaç yeri değil. Kimseye güzelmiyim? diye sormuyorum, özellikle mesaj atıpta resimlerimi eleştirme gereksinimi duymayın.

Arkadaşlık isteklerini kapattım, geç kaldınız :)

Hadi bir kıyak size;

Linkim: facebook.com/dky1dky

1|1
    1|1
    • 8 sayfa?

• Facebookan ekleyenleri kabul ettiğimi mi sanıyorsun? Yaptığın anlamsız yargılamaya karşılık açıklayıcı bir cevap verdim. Eşek ne anlar hoş laflan. Kusura bakma seni insan yerine koyup durumu izah ettiğim için. Emin ol birdaha olmaz :)

• keremDNZ , soruyu soran kişi ile alıp veremediğin beni ilgilendirmez lakin sorana yönelik az önce bana gönderdiğin mesaj senin kişiliğin konusunda çelişki yaratmaktadır. Yaşına ve kalıbına göre davranmanı tavsiye ederim..

Erkekler Ne Diyor 11

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...