Aramızda günlük tutan var mı ?

ilkokulda zorla yazdırırlardı ben askerde yazıyordum ama bıraktım

0|0
11|7

En İyi Kız Görüşü

• tutuyorum ben :) ilkolkuldan kalma günlüklerim vardır hala okur dalga geçerim

1|1
    0|0
    • haha hiç unutmam ilkokulda öğretmen ödev vermişti 15 tatilde günlük tutup bana getirin diye. babama yazdırmıştım bende :D tabi babam ne yaptıysam yazmış hala düşündükçe gülüyorum o farklı bir deneyimdi ama öğretmen niye okur ki :D

• sbxavdmsan soranın yazdığına çok güldüm :D

• asıl komik olan babamın yazdıklarını bile okumamıştım :) öğretmen sorular sormustu o gün üzüldün mü falan diye anladı belki de :D

Kızlar Ne Diyor 10

• eskiden yazardım da bıraktım. :D şimdi çok özel zamanlarımı yazdığım bir günlüğüm var. ilerde çocuklarıma bırakmak iç.in tuttuğum bir günlük. arada sırada yazıyorum. hamile kalınca sürekli yazıcam :D

0|1
    0|0
  • ben halen yazıyorum valla sevyorum gunuk tutmayı :) bı kac yıl gecıp okuyunca bı degısık oluyo ınsan salaklıklarının buyudugunun daha bı farkına varıyo :)

0|1
    0|0
    • aynen ileride bunları yapıcam diye notlar almışım bende .okuyunca insan değiştiğini anlıyo bir de hiç hatırlamadığın bazı şeylerin de aslında bilinçaltında durduğunu anlıyorsun :)

• ben

gfxhfghadgfdgzbxcgvfdgh

0|1
    0|0
  • Ben ölürsem, ileri de biri okur diye tutmuyorum

0|1
    0|0
    • hiç önemi olmaz ki o zaman :) ölmeden önce başka biri okusa daha kötü olur :p

• 2 sene öncesi falan yazardım da artık yazmıyorum .

0|1
    0|0
  • not tutuyorum sonradan okuması güzel oluyor

0|1
    0|0
  • artık tutmuyorum kimse benim yaşadığım günüme ortak olmasın artık.

0|1
    0|0
  • İlkokul sonlarında ve ortaokulda tutuyordum..

Sonrasında hepsinin sayfalarını tek tek koparıp parça pinçik ederek yok ettim.

0|0
    0|0
  • Ben!

0|1
    0|0
  • Tutmuyorum .

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Ben askerde günü gününe saati saatine yazdım 3 4 tane kalın cep kitabını doldurdum,tezkereyi aldım eve geldim akşamına annem montla beraber makineye atıp yıkamış hamur etmiş. birdaha yazmaya yeltenmedim

0|1
    0|0
    • ben yazdığım saati hep not almışım .) hele bir gün kalan saniyeyi hesaplamışım ki onu görünce duygulandım :) kötü olmuş senn günlüün sonu :D

• Askerde günlük tutmak biraz sakat iş, izin vermiyorlar normalde.

0|1
    0|0
    • duygu ağırlıklı yazdım bir de önemli olayları. askerlik sırlarını yazmadım tabi sır falan varsa :D bir bok yapmadık zaten

• blog yazıyoğk, o olur mu?

0|1
    0|0
  • Keşke küçükken heves edip başlasaydım yazmak isterdim :D

0|0
    0|0
  • Yok tutmuyorum.

0|0
    0|0
  • sevgili günlük :D

yok oldukça uzak bir fikir oldum olası nefret ederdim :D:D

0|0