Hangi müzisyen seneye Eurovision'a gitsin?

Sizce bu rock gruplarından hangisinin eurovision gitmesini isterdiniz neden ? 1) kurban 2) cilekeş 3 )dırec-t 4) malt 5) şebo 6)hayko cepkin 7)kırmızı 8) yasemin mori

0|0
9|11

En İyi Kız Görüşü

• Ben bu Eurovision'a öteden beri sıcak bakmayanlardanım.

Neden bu kadar gereksiz yere önemsediğimizi de anlamış değilim, birinci olduğumuz zaman turist akınına mı uğradık , ekonomimiz aniden düzeldi mi? Sadece milli duygu canlandı. Ama her alanda bu kadar ihtiyatlı davransak ya milletcene. Ordaki oyların politik olduğu herkes kabul ederken, bu anlamsız yere coşkuyu anlamış değilim.

Seçeneklerde en çok Yasemin Mori'yi sevsem de onun popüler olma arzusu olmadığı için, yarışmaya katılsa da şansı olmaz gibi. Sanırım en iyi görsel şovu Hayko yapacağı için, Hayko olsun diyorum. En azından nefis bir şov izlemiş oluruz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• hayko hayranı biri olarak tabiki haykonun gitmesini isterdim.ama bi bakımada istemezdim çünkü tamamen siyasallaştığı için ve bu sene yaşadığımız talihsizliği birdaha yaşama ihtimalimiz olduğu için haykoya bunun denk gelmesini istemezdim. o yüzden bence en iyisi hande yener gitsin.hem bi tarz sahibi dikkat çekici.hemde o kadar fena değil şarkıları.

0|0
    0|0
  • Hiçbiri.

0|1
    0|0
  • Şebnem Ferah gitmeli.

0|0
    0|0
  • 1) kurban

Kalite gelir Eurovision a, geçmişten beri pek sevmem bu yarışmayı ne hikmetse...

0|0
    0|0
  • Hayko Cepkin veya Şebnem Ferah gitsin seneye ama bi tek rock ve pop müzikle sınırlanmamalı, işini iy yapan rapciler var Sansar Salvo ve Ceza gibi.

0|0
    0|0
  • hayko ya da şebo

0|0
    0|0
  • tarkan...

0|0
    0|0
  • bunlardan birini seçick olursam hayko cepkin. Ama artk rockla olmadğnı anlasınlar istiyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• bence tarkan gitmeli ya da bir daha sertap erener diyorum

0|0
    0|0
  • Boş işler bunlar adaletli bir yarışma olsa hadi neyse diyecem ama alakası yok...

0|0
    0|0
  • serdar ortaç :P

0|0
    0|0
  • Kesinlikle Hayko Cepkin... Kurban da olurdu ama Deniz'in son yaptıkları, onları baya bir anti sempatik eyledi.

0|0
    0|0
  • Hayko Cepkin gitsin

0|0
    0|0
  • saydıkların arasında en sevdiğim ve kaliteli müzik yapan KURBAN var gönlüm onda

ama eurovision 'da müzikle beraber eğlendirmekte lazım

o yüzden BEDÜK gitse güzel olur enerjil bi adam müzikleride güzel

0|0
    0|0
    • Kurban battı artık, öldü. Yok o kalite. Hele benim gözümde Ronnie James Dio nun üzerinden yaptığı şu muhabbetten sonra iyice bitti mezara girdi. Kurban diyince sinirlerim zıplıyor ayağa.

link

Bedük için düşüncelerine katılıyorum ama.

• evet gereksiz polemikleri oluyo Dio - Manga falan boş muhabbetlere girdiler son albümlerinde resmen Lamb Of God gibi onlardan ilham almışlar

ama ne bilym yılların verdiği bi dinleme sevgisi var sanırm :D

• neden illaki rock sanatçısı yollamk zorundayız ki? rahat bırakmalıyız bence rockçılarımızn peşini böyle b.oktan bi yarışma için.

0|0
    0|0
  • rockla olmuyo artık atiye gidebilir ama

0|0
    0|0
  • sertap erener gitsin

0|0
    0|0
  • hayko çepkin

böyle yarışmalarda sahne performansı önemli

0|0
    0|0