Devlet nişanında T.C yazısı ve Atatürk silüeti kaldırıldı

link

Devlet nişanında T.C yazısı ve Atatürk silüeti kaldırıldı. Bu olay hakkında ne düşünüyorsunuz?

0|0
15|28

En İyi Erkek Görüşü

• bir gün gelecek onlarında ismi bulundukları makamdan kaldırılacak. Bu tavizler nereye kadar sürer bilemem. bu halk ne zaman uyanacak bilmiyorum. Aziz Nesin gerçekten haklıymış.

6|6
    0|1

Erkekler Ne Diyor 27

• Düne kadar devlet nişanının varlığından ya da ne işe yaradığı, kime verildiğinden haberi olmayan bir yığın insan ağzına sakız etti bu konuyu.

Ben devlete tapınan biri olsam devleti yönetenler bunu uygun bulmuşlar derim.

Ben Atatürke tapınan biri olsam, bu devleti yönetenlere böyle devlete atamın resmi yakışmaz, iyi olmuş derim,

Ben siyasi gündeme duyarlı bir insan olsam, yaşanan çılgın gelişmelerin yanında bunun gibi eften püften konulara zaman ayıramam derim,

Ben vatandaş olsam sizin nişanınıza da düğününüze de alayınıza da... derim, isyan ederim.

4|2
    1|2
  • Bizim gönlümüzden kaldıramazlar uğraşmasınlar boşuna

4|8
    3|3
  • 75 yıl önce ölen bir yiğit ve muhteşem insandan bu şerefsizler sürüsü ne istiyor hala anlayamıyorum.

Unutturmaya çalıştıklarını sanıyorlar ama şunu idrak edemiyorlar, onlar çabaladıkça bizim nefretimizle daha da pekişmekte unutturulmaya çalışan her değer...

4|2
    1|3
  • ağır gelir bünyene kaldıramassın..

2|6
    0|3
  • Bu vatan düşmanlarıda gidecek.Yok saydıkları TÜRK milleti bunların cezasını kesecek !

2|4
    0|0
  • 10 kasıma bile fenerbahçe-galatasaray derbisini koymuşlar sırf AtaTürk'ü unutturmak için.

4|5
    1|1
    • Ben bu kadar ince düşünemezdim bak

• Fenerbahçe galatasaray derbisi olunca o gün Türkiyenin her tarafında hayat durur,herkes maç hakkında konuşur,herkesin aklı maçta olur,bütün haberlerde derbiyle ilgili haberler olur,milletvekileri bile maçı izlemek için acele ederler(geçen sene meclis başkanı arkadaşlar çabuk olun derbi maçını hepiniz izleyeceksiniz dedi =) ) eee Atamızın unutturmanın en kolay yönü bu şekil olur ancak =)

• Ama unuttuğun bir şey var.Bütün stat hep bir ağızdan Mustafa Kemalin askerleriyiz diye bağıracak.Ve milyonlar bu sesi dinleyecek.Adamlar bunu düşünemedi sanırım.Fenerbahçe kongresinde bile bu şekilde link

• Güç meselesi hacı. Atatürkün silip değiştirdikleri, yerine koyduklarını gün gelio başka biri değiştirip yerine başka şeyler koyabilio. Tayyip gidincede başkası onun izlerini silip yeni şeyler koyacak. Dünya işte.

1|3
    0|2
  • Bir kaç sene sonra tayip ölür zaten geri ekletiriz biz onları kasmayın bu kadar.

1|3
    1|0
  • Baştakiler ölüm onlara gelmeyecekmiş gibi hareket ediyorlar ''yiyin beyler aksırıncaya tıksırıncaya kadar yiyin' gün gelecek onların isimlerini hatırlayanlar bile olmayacak,akrabaları bile akraba olduklarını kabul etmeyecekler koltuk için şimdiden düştüler birbirine tayyip gül ve arınç

2|0
    0|0
  • Atatürk düşmanı Allahsız putperest bunlar bunu yapan zihniyet zamanında yunana çanak tutan zihniyet bir gram müslümanlıkla alakası varsa neyim ama devran dönecek hesap sorulacak

2|0
    0|1
  • aziz nesin hatırlıyorum şu an adam çok haklı gelecek görüşlü olmak bu olsa gerek t.c. atatürk sizin neyinize battı beee bu biraz diğer diğer partilerin çalışmaması zayıf düşünceli fikirleri tamamen ekmek kazanmaya dayalı olan t.c. insanı bu parti ye oy veriyor malesefff

1|0
    0|1
  • İyi şeyler düşünmüyorum :@

1|0
    0|1
  • Kızlı erkekli diye diye yine alttan götürdü pçler...

1|1
    0|1
  • T.C nin kaldırılmasına karşıyım ama atatürk silüetinin kaldırılması bence çok normal.

4|3
    4|11
  • İt ürür kervan yürür. Ne kadar uğraşırlarsa uğraşsınlar unutturamayacaklar Mustafa Kemal'i. Bu tayyip iti Atatürk'ü öyle kıskanıyor ki anlatmama gerek bile yok.

2|0
    0|1
  • Devleti kaldırmak lazım aslında.

0|7
    0|3
  • görseline bakmak gerekliydi aslında

1|0
    0|2
  • Kaç mübarek hocamız asıldı onun yüzünden siz hala onu savunun.

0|2
    2|3
  • O oturdukları koltuk Atatürk sayesinde, nankör dürzüler.

1|2
    0|1
  • Hoşgeldin siyasetci :)

0|0
    0|0
  • doğru olduğunu düşünüyorum

3|3
    6|11
  • Daha bunlar iyi günlerimizin olduğunu düşünüyorum

1|1
    0|1
  • Para'dan kalksa önemli olmazdı ama Devlet nişanında olmasını isterdim. Para'da Atatürk'ün yerine kurtuluş mücadelesini anlatan resimler olabilir.

0|0
    0|2
  • ne guzel işte

0|2
    2|3
  • Söylenecek laf yok...

0|0
    0|0
  • ulusalcılar hemen patırdamaya başlamış yine :) sizi gidi ulusalcıklar sizi :D

1|3
    2|4
  • Gün gelir giderler gelenler yeniden getirir değiştirdiklerini.

1|2
    0|1

Kızlar Ne Diyor 15

• her gün bişeyler yok ediliyor şaşırmıyorum,ne kadarda çok Atatürk düşmanı varmış.

3|5
    1|1
  • Yakinda onlar da ortadan kalkacak, o zaman tc nisani ve Ataturk silueti geri gelecek. Somut olarak kaldirabilirler ofkelerinden ve hasetlerinden, tayyip denen pezemeng inanilmaz haset ve kiskanc bir adam. Ataturk olmaya calisiyor :)

5|5
    3|2
    • Tırnağı olabilse yeterdi ama nerde...

• Niye ata peygamber mi.

• Sorun bu iste, biz bu ulke icin her seyi pahasina canini otaya koyan kisiye hayran ve saygi duyuyoruz hatirlayarak cocuklarima veriyoruz. Siz hala peygamberle yaristirip karistiyorusunuz, zihniyetinze siciim.

• ilahi adalete inanan biriyim bunu yapan insanlarında sonunun hiç iyi olmayacağını düşünüyorum bu adaletsizlik bitecek birgün

1|0
    0|0
  • tc bizim memleketin ismi değil mi ya kaldırıp napıcaklar merak ediyorum haysiyetsizler

1|0
    0|0
  • Çabalar boşa, unutmayacağız ve unutturmayacağız.

2|4
    0|2
  • T.C yazısı neden bu kadar önemli T.C belirtttiği içinmi illa bir yazımı olması gerekir atatürk resmi olsun olmasın ne fark eder seven yine sever esgiden buna hiç takılımyordu ne zaman kaldırılmaya çalışıyo önemşi oluyo kaçınmz T.C yazısına dikkat ediyoruz atatürkün resmine dikkat ediyoruz çoğumuz hayır benim için fark etmez T.C vatandaşıyım türküm bunun için bir yazıya gerek yoktur bazı şeyler içinde olur insanın nerde olduklarının fazla önemi yoktur

0|1
    0|1
  • hiç milliyeyçi değilimdir ama milliyetçi olmuş olsaydım çok fena yapardım . şu tarafsız halimle bile kızıyorum hangi hakla kaldırıyorlar ve niye millet saf saf tepkisiz kalıyo

1|1
    0|1
  • Obama'yı koysunlar anasını satıyım.

5*

1|3
    0|2
  • O kaldırdıkları yazı ve silüet kaldıranlar ...

2|2
    0|1
  • hep gündemi farklı yerlre çekip değeriermi hep yoke diyor ATATÜRK düşmanı bı hukumet var inşş tez zamnda düşer

1|1
    0|1
  • hep bu rt şeysnden

1|2
    1|1
  • Bütün bunları sinsice yapıyorlar ya ona sinir oluyorum.

0|0
    0|1
  • Mustafa Kemal Atatürk; Türkiye Cumhuriyeti'nin Ulu Önderi.

İki kere iki gibi. Gerisi, TIN.

1|2
    0|1
  • atatürk ateistti ve biz kemalistler olarak onu müslümanmış gibi lanse etmeyi bırakmalıyız .

1|3
    1|2
    • Katılıyorum. Sözcü mesela Atatürk'ün İslama hizmetleri diye VCD dağıtıyor, Emin Çölaşan geçen günkü yazısında Atatürk'e müslüman deyip duruyordu. Ne gerek var ki bunlara? Atatürk'ü sevecek olan onu olduğu haliyle sevmeli bence

• Atatürkün dininden bizene.Adam vatan sevdalısıydı,vatanını kurtardı.

• böylece atatürkün kıymetini anlıyoruz

3|5
    1|2
Yükleniyor...