Tosun Paşa hamam sahnesine sansür

Muhalefet partilerinin milletvekilleri, Bülent Arınç'a TRT’de yayınlanan, Kemal Sunal, Şener Şen, Adile Naşit ve Ayşen Gruda’nın yer aldığı ‘Tosun Paşa’ filminin hamamda geçen dört dakikalık bölümünün neden kesildiğini sordu. Soruya alaycı bir cevap veren Başbakan Yardımcısı, “Herkes bana bunu soruyor. Bu filmi bu kadar sevdiğinizi bilmiyordum. Böylesine Oscar ödüllü bir filmin kesintiye uğraması çok yazık olmuş tabi” dedi. Yorumlarınız neler?

link

0|0
9|25

En İyi Kız Görüşü

• Başka bir yayın için kesmiş olabilirler de diyor. O kadar da degildir herhalde.

2|0
    0|0
    • Oscar almış diye dalga geçmiş filmle. Tabii kendi oscarlık performansları ile çeliştiği için bu kadar rahatsızlar filmden...

• Trt yasaklar diyarı zaten. Bknz link

Şimdi bu sahneyi izleyip tahrik mi olacagız biz? Eğer niyet oysa cidden gereksiz.

Erkekler Ne Diyor 25

• Film 70 lerde çekildi şu an sene 2013.Ne kadar geriye geldik siz tahmin edin.

3|5
    0|0
  • Sanatsız kalan bir milletin, hayat damarlarından biri kopmuş demektir.

Mustafa Kemal Atatürk ...

Daha ne demeli ki ?

2|2
    0|0
  • Rtük kurulmadan önce erotik p*rnografik yayın yapılırdı kanallarda ama geç saatlerdeydi. Halk olarak o zamanki ahlak yapımız emin olun daha sağlamdı. Sokakta sağda solda öpüşen sevişen görmek çok zordu.

Şimdi böyle yapıyorlar da ne oluyor? Millet daha çok bakmak için uğraşıyor, üç harfli şeyleri arayan bu alanda birinci olan biz kendimize şaşırmamalıyız.

2|0
    0|0
  • O yüzden televizyonda türk filmi seyretmiyorum artık, sansürlenecek o kadar güncel dizi ve film var ki Türk filmlerine dalaşıyorlar.

cut.

1|0
    0|0
  • Kendisi adam mı olmuş filmi beğenmiyor. Tosun Paşa Oscar almadı, senin de dünya çapında bir başarın yok, Ak Parti'de 2., 3. adam olarak takılırsın ancak. 50 sene sonra kimse Arınç'ı tanımayacak ama Tosun Paşa bilinecek!

3|2
    0|0
  • kızlarla erkeklerin aynı evde kalması zıhnıyetıne uygun olmayan ınsanların boyle sahnelere sansur koyması cok normal.

1|2
    0|0
  • komik..

1|1
    0|0
  • işte böyle insanlara mahkum oldu türkiye

1|0
    0|0
  • Sanattan anlamayan insanlara sanatla ilgili sorular sormak saçma bence. Onlar ancak acınası hallerini böyle saklamaya çalışan insanlar bana kalırsa. Benim gözümde aptal insanların gözlerini boyayıp oy alan zavallılardan başka hiç bir şey değiller. Usta oyuncu, güzel insan Adile Naşit' "Sizden âlâ çirkef olmaz." diyor ilgili sahnede. Adeta hislerime tercüman oluyor. Gerçekten bunlardan âlâ çirkef olmaz.

1|0
    0|0
    • Cevabınızı çok beğendim. Söyleyecek söz yok. Tespitiniz de keza öyle. Sevgiler saygılar...

• Teşekkür ederim düşünceleriniz için. Ayrıca bu konudan beni de siz haberdar etmiş oldunuz bunun için de teşekkür ederim.

• Çok sağolun.

• o film en az 50 yıl daha konuşulur ama o zaman bülent arınç'ı hatırlayan kalır mı acaba?

2|3
    0|0
  • Geçen gün Kanal 7'de Kemal Sunal'ın Üç Kağıtçı filmi izliyordum. Ta ki belli bir bölüme gelince başımızdakine küfür edip kanalı değiştirdim. Kestikleri sahne tahmin edeceğiniz gibi gideceğin yeerde babama selam söyle lafına ben ananın bulunduğu kısma gidiyorum istersen ona söylerim repliği

1|1
    0|0
  • Sanattan anlamayan bir iktidarımız var.

2|1
    0|0
  • bir b0k yaptıklarını zannediyorlar. madem sansürleyecekler, şu an tv de oynayan dizileri sansürlesinler.

1|0
    0|0
  • bu daha başlangıç daha neler neler olacak bizde böyle koyun insanlar olduktan sonra adamlar herşeyi yaparlar...

1|1
    0|0
  • bırakın küçük enişteyi, salıverin gitsin.

1|1
    0|0
  • Ellerinden gelse evimizin içine mahremiyetimizede karışıp yasak koyacaklar...

1|0
    0|0
  • normal dir haberlerde bile sansür varsa dizlerde flimlerde olması normal kemal sunal flimleriini gece saat 12 den sonra yayınlıyacaklarmış kırmızı noktalı olarak

1|0
    0|0
  • Yemin ederim ne diyebilir bilmiyorum.Pes vallahi pes.

1|0
    0|0
  • Ayıp etmişler.

1|0
    0|0
  • dur bakalım daha bunlar baslangıc...

hersey ılerı demokrası adına ('.')

1|0
    0|0
  • aptallık zeka seviyesi düşük insanlardan bunlar beklenir normaldir yani

1|0
    0|0
  • Ayip kardesim.gormuyonmu gencleri goz zinasindan koruyorlar.

Resmen fantezi...

1|0
    0|0
    • Fantezin dibi hem de.

• Sigaraya pazil ickiye pazil markaya pazil kedinin kici gorundu pazil kizli erkekliye yasak

ona sansur buna sansur bakalim nereye kadar.

Secimlerde akp ye oy atmiyacaklarada oy kullanma yasagi getiricekler yakinda.

• Mantıklı :)

• link

bence bu güzel

0|0
    0|0
  • Devir onların devri ama her devir gibi onlarınki de bitecek, yıkılacak.

1|0
    0|0
  • günaha girmemek için

0|0
    1|1

Kızlar Ne Diyor 8

• rteük işi bilmiyor ki gerçekten. işini yapan rtük olsa akp lileri sansürler. insanların en basit bir filmden günaha girdiğini değil de teayyip ve onun yandaşlarının tvlerde görünmesinden, insanların gelişen küfür haznesinden utanarak onları yasaklar o gılları. ama adamlarda nede olsa haklı çünkü bu halk onun pisliklerini değil özünü izlemeyi seviyor...

3|3
    0|0
    • hiçççç. Boşuna da günaha girdiğimiz cabası :)

• saçma sapan iş yapıyorlar ya! varlıkları gibi yaptıkları işler de gereksiz!

• TRT nin kendi yapımlarını sansürlesinler onlar...Haber Bültenlerinin metinlerine serpiştirilen ve talimatla geldiği gayet açık seçik belirgin olan cümleleri spikerin ağzından duyduğumda,sanki bülent arınç konuşuyor karşımda ya da Tayyip erdoğan...ağız aynı ağız,akp ağzı...

1|0
    0|0
  • o sahneye bakip da ahlaki bozulan varsa psikolojik destek alsin.

4|2
    0|0
  • Ama ben bu sahneyi çok seviyordumm.

Bu sahneyi izleyince sapıklaşacağız diye mi korkuyor acaba?

O zaman bütün p*rnolar, cinsel içerikli filmler kaldırılsın ulan.

1|1
    0|0
  • vay bee behlülle bihteri kesmeyenler , paşaya el uzattı D:

1|0
    0|0
  • ayıp etmişler

1|0
    0|0
  • O görüntüden cinsel haz alabineceğini düşünecek fesat insan nasıl olur ya.

1|0
    0|0
    • Bir de üstüne 'oscar almış film' deyip dalga geçmek! Hala mı susuyoruz...

• ona da mı el attılar, yuh beeee

0|0
    0|0
Yükleniyor...