Kim oldugunu bilmediginiz biriyle ne sohbeti edersiniz.?

profilinde resim yok hic bisey yok.fake yani belli.bir tek ismi var oda uydurma belliki.tanimiyorsunuz.hic konusmadiniz.size selam derse onla konusmaya baslarmisiniz.burayi kastetmedim.mesela facebookta.

0|0
5|21

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 20

• kesınlıkle cevap vermem insanın basına ya ne gelirse ya meraktan ya da ... dan gelir ;)

0|0
    0|0
  • arayışıma göre konuşabilirim de engelleyebilirimde

0|0
    0|0
  • valla hayattan ve karşımdakinden beklentime bağlı bir durum..

0|0
    0|0
  • konuşmam...

0|0
    0|0
  • facede kesin tanıdık biridir :D:D ama burdsa başkası olabilir yani konuşurum öyle zevkli oluyor gülüyroum eğleniyorum:d sınır tanımıyorsun tanışmadınız için:D sonra bazen şey oluyo ama o çok kötü mesela cinsel konuşuyosunuz çok iyi anlaşıyosunuz tanımak istiyosunuz ama cinsel konuştunuzdan dolayı tanışmıyosun

0|0
    0|0
  • normal sohbet iste

0|0
    0|0
  • Kimliğini gizleyecek kadar bir durumda olan biriyle ne konuşacaksın ki

0|0
    0|0
  • Kim olmadığını bilmediğim biriyle özellikle de fake ise ne işim var?

0|0
    0|0
  • Yemez heralde, konuşur derdini öğreniriz.

0|0
    0|0
  • ;) boş ver bence sil :D

0|0
    0|0
  • burada çok güzel de konusuyoruz :) facebookta tanımadığım kişileri eklemem dediğin gibi sahte bir hesapsa

0|0
    0|0
  • Hayirdir derim ? Bir iki mesajda beelli eder zaten kendini.

0|0
    0|0
  • ben direkt cok güzel muhabbete dalıyorum hiç sıkıntı yok konu bulmakta sıkıntı çekmiyorum

0|0
    0|0
  • oyleleri onaylamiyorum bile birak mesaj atmayi :)

0|0
    0|0
  • Sen nie cevap atmıosun?

0|0
    0|0
  • takıl kanki ya

0|0
    0|0
  • işim olmaz.

0|0
    0|0
  • sanal alemde kimseye adımı dahi söylemem kimse bilme. hem ben muhabbet etmeyide sevmem

0|0
    0|0
  • Arkadaş listendeki herkesi tanıyor musun? ve her gün konuşuyor musun hepsiyle ?

Aynı şey.

0|0
    0|0
  • havadan sudan konusurum sonucta oda ınsan hayvanla muhattap olmuyosun o degılde amber heard yıne sensın degıstır ne olur bak bnde ınsanım yapma hayallerımle oynama :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Konuşmam.

0|0
    0|0
  • İşim olmaz.

0|0
    0|0
  • Hiç bir şey.

boş insanlara ayırcak vaktim yok.

0|0
    0|0
  • Hiç konuşmam .

0|0
    0|0
  • Öyle şeyler eskide kaldı canım...

Eskisi gibi fake hesap açmaları zor.Zaten artık abuk subuk konuşanın ister cafeden girsin ister cepten girsin isterse başkasının wifi sinden girsin artık araştırma sonucu herkes bulunuyor uzun zaman geçsede.

Artık sapıklara ölüm var...

0|0
    0|1
Yükleniyor...