Faşist iktidar gündemi meşgul ederken neleri el altından yürütüyor sıradaki planı nedir?

Faşist iktidar gündemi meşgul ederken neleri el altından yürütüyor sıradaki planı nedir?

0|0
27

En İyi Erkek Görüşü

• Sıradaki planın ne olduğunu bilmiyorum da memleketi birbirine düşürmek için elinden geleni yapıyor

0|2
    1|3

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 6

• çok güzel oynuyor.

siyasete değil de yeşilçama girseydi daha başarılı olurdu...

1|3
    2|3
  • yeri gelince faşistin doruklarına çıkan bir insanım ama sosyalizmin milliyetçilik ile harmanlanmış bir görüşü ideoloji edinen bir önderi bekleyen bir insanım diğeceğim o ki hükümet yanlısı değilim ama hükümet çok şey kazandırdı bu ülkeye hiç yoksa hülooo diye bir kelimenin var olduğunu gösterdi sanmıyorum her meşgul ortamda birşeyler yürüttüğünü

0|1
    0|0
  • boş işler müdürü olacak adamı başbakan yaparsan uğraş dur o taşı çıkarmaya

0|3
    1|2
  • iktidar vatanseverdir fasist diyenler utansin

0|1
    0|3
    • sattığı vatan mı?

• nesini satmis kardesim adamlar imf yi kovdu is sahasi acti ulkeye yatirim yapti

• imf ye olan borç kapatıldı tamam da kamu ve özel sektör toplam 1 trilyon dış piyasaya olan borç ne olacak sormuyormusun bunu

• sıradaki plan eşşağen ziki arkadaşım.

0|1
    0|2
  • faşistlikle suçladığın iktidarın, cumhuriyet tarihimizde kürt ve alevilere en geniş özgürlük alanı açan hükümet olması çok ironik. ezberden konuşmayın.

1|1
    1|2
    • gözleri kapamak gerçekleri değiştirmez :)

• bence de bu yanlış, kanunlaşacağını düşünmüyorum. zinayı hangi hükümetin serbest bıraktiğini ne çabuk unuttunuz.

• ahmet nejdet sezer. ben hiçbir iktidarı savunmam halk iktidar olsun

Yükleniyor...