Akp bir dönem daha iktidara gelirse Türkiye'nin durumu nasıl olur?

Akp bir dönem daha iktidara gelirse Türkiye'nin durumu nasıl olur?

Güncellemeler:
Özelleştirmelerden elde edilecek gelirler satılacak bir şey kalmadığı için bitecek bu pembe tablo bitecektir kanımca.

Türk geleneklerini unutup arap medeniyetini benimsetecek adamlar bize zorla.

Sonra filistin gibi aciz ordusu olmayan sapanla israil'e saldıran bir ülke olacağız.

En çok kanıma dokunansa suriyeli beslediğimiz şerefsizler bize polise taş havai fişek atıyorlar.

onları doyuracağım diye ben işsizken sağlık sigortası primi ödüyorum üstelik gelirim yok

...

0|0
810

En İyi Kız Görüşü

• ne olcak Türkiye olcakmı artık bir düşünsene cumhuriyet yok edilmeye çalışılıyor ayrı topraklar var edilmeye çalışılıyor ve bu hafta aihk mahkemesinden öcalan için ceza indirimi cevabı gelecekti ki ortalık karıştı gelirse o zaman ne olur düşünemiyor ama bin kere daha gelirse iyi halden dışarı çıkıcak tecavüzcüler dışarda dindarım diye türkiye ye hükmetmeye çalışıp hayalini kurdukları BAŞKANLIĞI getirmeye çalışacaklar bir nevi saltanat kuracaklar ve bizde izlicez malesef çünkü makarnaya toprak satmak kolay aslında iş bir makarnaylada bitmiyor neler neler sunuyor :/

0|0
    0|0
    • Analiz güzel. Özelleştirme idaresi kapanıyor bir de yanılmıyorsam. Çünkü özelleştirilecek bir şey kalmamış memlekette.

• özelleştirmeyi geçsene sen toprak kalmadı ya düşünüyorumda bu adamlar dindar dimi halkın gözünde şahsen benim çocukluğumda dinimi daha çok öğreniyordum camilerde din kültürü dersleri alıyorduk her kez kuran okumayı biliuordu onuda geçtim alive suni kavgası yoktu şimdi kürt laz alevi suni hepsi bir birine düşman insanın içi acıyor kendi topraklarında yabancı olması suriyeliler bizden daha çok hak sahibi küfür etmiyim diyorum ama bu kadar şerefsizliği ne anlatır ki

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 7

• sattigi yerler sittin sene geri alinamayacagi icin akp/chp/mhp gelmis hic farketmez. birileri de hala canakkale gecilmez diye hayal aleminde yasiyor. parayi basan geciyor (:

2|1
    0|0
  • bu konu öyle bir konu kiiii sabaha kadar yazsam bitiremem söyleyeceklerimi. o yüzden kahrediyorum ve susuyorum! ( ama sadece şimdilik.)

0|1
    1|0
  • Türkiye eyalet ve başkanlık sistemine geçer

Kürdistan'a özerklik gelir

Ilım İslam soslu kapitalizm hayali içinde başımızdakiler

2|3
    2|1
  • Allah korusun!

O şerefsizi alın ülkeden!

Belli işte, vatan hainin ta kendisi.

Geçen seferde 10 kasım törenine gitmedi,

yine gitmek zorunda kalmamak için seyahatini uzattırdı.

2|2
    2|0
  • o değil de iyi seks yaptık akp döneminde.

1|4
    3|0
    • niye zina suç değildi o yüzden mi :) Adam genelevlerini kapattı gerçi gitmezdim bim gibi her yere açılsa bile :) kızların hepsini eve kapattı dizi izlemeye mahkum etti

• Hülooğ g*t kılları için mutlu son .

2|3
    1|2
  • şeriaat olur

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Dürüst olursak ben kazanmalarini istiyorum. Türkiyenin Ekonomisi cökmeye yakin. Kompsun 1 sene kaldi.

AKPnin ellinde cökmeli. Yoksa yobazlar diyecek yeni gelen Parti ülkeyi yönetemedi ve ondan cöktü.

Ama ne olursa olsun bu AKPnin son iktidari olur. AKP zaten oyunun tamamini "Ama o basörtüyü özgür yapti neden sevmiyorsunuz" diyen yobazlardan topluyor, gerileri artik onlari barakti.

13 sene boyunca insanlar nasil her secim öncesi ayni Basörtü bombalarina ayni Din üzeri siyaset yöntemlerine düser zaten anlamadim. Bukadar mi cahil bu halk ?

Toplum Erdogani birakti, ona Oy verdigim icin artik utaniyorum diyen ünlüler var kactane.

Yurtdisinda Erdogan zaten artik Diktatör olarak görünüyor.

AKPlen türkiyede bir hayirli gelecek zaten artik isteselerde mümkün degil.

AKP bizi 30 sene geriye atti, yeni gelen parti ilk önce onun hatalarini düzeltmesi gerekiyor.

2|1
    1|0
  • Odtü, imamhatip olur.

3|3
    0|0
  • çok kötü günlere sürükleniriz.

0|2
    0|0
  • Onlar bir daha gelemiycekte insanlarin ustune yukledikleri borc ve ulkenin satilan degerlerini elli yil geri getiremiycek gelenler.nelerin altina imza attiklari onlar git.tikten sonra meydana cikacak.asil

0|1
    0|0
  • biteriz...

0|1
    0|0
  • valla önümüzdeki dönem kim gelirse gelsin Türkiye için kolay geçmeyecek zaten..

0|0
    0|0
  • siz ne dersenız deyın akp her seçımde oy kazanıyor kımse sızın bu sözlerınızı yemıyor bu seferde görün bakın %45 oy alır aşağısı olmaz

0|0
    3|2
  • Evlere şenlik.

0|0
    0|1
  • Çok güzelolur bence.

0|0
    2|1
    • Kişisel düşüncem yüzünden mi -1 veriorsun. İşte akp yi sevme sebebi bu. Siz sadece sizin düşüncelerinizi savunan insanları seversiniz

• gelmesi pek bir işe yaramayacak oldukça millet vekili sayısını düşürdü

0|0
    0|0
Yükleniyor...