Chat siteleri dili geliştirmekte işe yarıyor mu ?

hepimiz az çok ingilizce biliyoruz ama çoğu arkadaşım okulda öğrenmek yerine chat sitelerinde geliştiriyorlar dillerini çok merak ediyorum işe yarıyor mu dalga mı geçiyorlar benimle :D

0|0
1|18

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 17

• chat sitesinde bir insan ne kadar gelistirebilir supheliyim artik sanal ortamda muhabbetler cok kisitli. Bence turistlerle tanisip hem gezdirip hemde gelistirmek cok daha mantikli.

1|0
    0|0
  • film izle altyazılı bence daha iyi öğrenirsin hem filmler insana hayatı öğretir bir hocamız vardı hep şöyle derdi bir kitap okumaktansa kaliteli bir film izlemek insana daha çok şey katar diye..

0|0
    0|0
  • ne yazıkki eğitim sistemimiz ezbere sistem olması ve gramer eğitimi üzerinde durması nedeniyle yabancı dilimizi geliştiremiyoruz. yabancı biriyle sohbet etmek istediğimizde biz gramere ağırlık verirken onlar kısa cümleler kurarak cevap vermekte...

sohbet siteleri sayesinde kendini rahatça geliştirebilirsin, translate siteleri sayesinde de takıldığın yerleri çözebilirsin.

1|0
    0|0
  • İngilizcem %80 oranında gelişti doğru diyorlar. Konuşma dili olduğu için ingilizce bilmediğin kalıplar öğreniyorsun

1|0
    0|0
  • bak şöle diyim yazarak öğrenme şansın 0 karşına alıp konuşacaksın kelimeleri telafuz edip farklı aksanları anlamaya çalışacaksın başka türlü hiç bir şey olmaz. ama yazarakta günlük konuşma dilinden bişi kapabilirsin :)

1|0
    0|0
  • ben mesela online oyun sitesinde geliştirmiştim..doğrudur..internette chat oyun ortamında geliştirebilirsin..ama erkeklere has bişey..

0|0
    0|0
  • ben denedim daha da geriledim gibi geliyor. hep argo kelimeler havada uçuşuyor. livemocha yı denedim full gramer sayılır.

1|0
    0|0
  • yarıyo tabi yaramaz mı bir ara ben yahoodan öğrenmiştim baya bir ,hi babe how r u cam open it ,cam2cam come on babe vb

1|0
    0|0
  • farklı diller onlar dediğin siteler tahminimce chatroulet omegle falandır aman onlara girme girersen dedeleri görürsün :D ama farklı siteler biliyorsan banada önerirmisin ?

1|0
    0|0
  • Mesajlaşıcak doğru kişiyi bulursan geliştirmene yarar sağlar ama genelinin amacı farklı

1|0
    0|0
  • yes faydası olur tabıkı bende kursa gıttım

0|0
    0|0
  • Alt yazılı yabancı dizi izle en iyisi o bana bayaa faydası oldu.Hem günlük konuşmayı daha iyi öğrenirsin mesela lie to me çok güzel bir dizi tavsiye ederim

0|0
    0|0
    • izlicem teiekkür ederim

• 45 dakkalık bölümler Yüz kaslarına veya el kol hareketlerine göre cinayet çözüyor uzman arkadaşlar hem uçmadan hemde bilimsel bir şekilde izlersen pişman olmazsın bence

• garip sanki biraz merak ettim

• oldukça işe yarar .

0|0
    0|0
  • Chatte dil falan gelişmez öyle bişey olsa ooo türkiyede herkes dil öğrenmişti

0|0
    0|0
  • Bizde bilirdik nette sorf yapmasini lakin ac idik yedik net parasini dffdgd

0|0
    0|0
  • Kesinlikle katkı yapıyor...Ummazdım ama oldu :)

1|0
    0|0
  • omegle

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• evet , yabancı dil eğitimi veren sitelerde chatlerin faydası vardır .. busu gibi ...

1|0
    0|0
Yükleniyor...