Eski sevgilim whats app engeli kaldirmis ne yapmaya calisiyor acaba

Resim olarakda eskiden bana yolladigi bir resimi koymus o resimin bir anlami var ben ona küsken soguk davranioken .. bak.sen bana soguk davraninca kusunce halim boyle oluyo diyr resim yollamisdi ... ne yapmaya calisio bu ..

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Trip atıyor sana

0|0
    0|0
    • Trip mi niyeki

• Resimde berbat bitkin cikmisdi sac sakal birbirine karismis .. ne alaka dedim.bende bu resim koyulmau bence.diye.acaba pismanmi ya da canimimi yakmak istio

• Boş versene be güzelim ayrılmışınız o kendi halinde eyleniyor

Erkekler Ne Diyor 5

• Kafası karışık ne yaptığını kendi de bilmiyor

0|0
    0|0
  • senin yazmanı bekşiyor sakın yazma bir kaç güne sana yazzarD:... senden sonra hayatını yaşadı çıktı çak geç yaprı vurucu tim oldu:D sonra da geri döndü ama yüzü yok sen yaz diye damardan giriyo i*ne yeme derim!

0|0
    0|0
    • Iki bucuk ay ayri kaldik... haklk ola bilirsin ... ben resim koyunca whats appe herhalde gicik oldu sirt pirt resim degistirdi beyfendi hepde benim sevdigim resimleri koydu hay allahimnya.. ama yazmamnhayatta

• elinde kız kalmamıstır :S

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • bence bosluktadir :D sttr et :)

0|0
    0|0
    • Iki ay oldu ayrilali ... ne yapmaya.calisdigini anlamadim ... annesi yuzunden ayrildik annesine dur diyemedi dugune haftalar kala ayrildik annesi bu kizla evlenirsen dugune gelmem.diyince korktu ana kuzusu

• Aslinda neden kaybediyoruz biliyo musun? Haddinden fazla deger verdigimizden. :) Sen o kadar ilgilenmeseydin sonuclari boyle olmazdi emin ol.. :)

• Kesinlikle ya fazla deger ve susdukca insanin tepesine cikiolar.. dusun yani aileler sekiz ay birlikde ayni sofraya oturmus oglanin annesinin yaptigi sey cirkin laflar edip kalkip gitmek bu ne ya dedim... tamam dugun olmasin aman zorla oglunu almicam ama insan bir helallesip oyle gider yani ya

Kızlar Ne Diyor 1

• Geri dönmek istıyordur.

0|0
    0|0
    • Ben ama yazmam hayatza yazmak istiyen kisi buyursun yazson ama geroye donulcek gibi degil artik

Yükleniyor...