Evet, statükocuyum...

Türkiye siyaset bakımından "tahteravalli" gibi; gelen kendi yönetim biçimini koyuyor ve koyduğunun kalıcı olacağını sanıyor... Bir o tarafın dediği bir bu tarafın dediği...

Tahteravalli yönetimindense Atatürkçülük'e dayalı tek parti yönetimini yeğlerim... Zaten demokrasiye inanan biri değilim... Bir illüzyondan fazlası değil...

Siz ne cümleler sarfederdiniz..?

0|0
3|7

En İyi Kız Görüşü

• Cahil ve koyun sürüsü insanların olduğu yerde

1- Özgürlük

2- Demokrasi

olmamalı. Bunlar aptal olan insanların, aynı çizgide kalmasına evet demektir.

0|3
    0|4
    • Soran, demokrasi ve özgürlük pisliğini un ufak edeceğiz parti olarak

Çare MS !

• yok yanlış anladın öylebiryerolsaki.sarıgül gelse keşke de kurtulsak bu zihniyetten.merak etme sen...

• Bizim Atatürkçülük iddiamız yok

Kızlar Ne Diyor 2

• Olm biraz alt tabakanın anlayabileceği cümleler kursana. Al 5 yıldızı.

Sorunu gelirsek, bende statükocuyum evet. Tek parti yönetiminden, Tek liderden, tek ideolojiden ve devletin tüm alanlarıyla halkı içine alabilmesi taraftarıyım.

0|3
    0|4
    • 5 yıldızı şimdi verdim. dalmışım :D

• Komünistleri, İran'daki gibi halkın arasında dar ağaçlarına asalım. Oyşşş düşünmesi bile hoş :D

• dedim ya. sen o gün geldiğinde yetkiyi bana ver. o zaman bendeki özgünlüğü gör bak. neyse adamın konusunu meşgul etmeyelim daha. o gün geldiğinde mesaj at yeter asdasfasf

• bu madde değiştirilemez değiştirilmesi teklif dahi edilemezdi halbükü

0|0
    0|2

Erkekler Ne Diyor 7

• Medyanın özgür olmadığı bir ülkede geri kalanların önemi yoktur. Kaç kişi tv de izlediklerini yorumlayabilecek bilgiye birikme sahip doğru ları çarpıtamaları ayıklayabilecek kaç kişi var.

0|0
    0|1
  • saltanata dayalı sulta rejimini yeğlerim ;)

0|0
    0|1
  • erdoğana diktatör diyenlerle aynı kişiler misiniz? film gibi adamsınız :)

0|1
    0|0
    • Onun kadar diktatör olabilirdim... Kendi düşüncelerimi dikte eden...

• Demokrasi, milleti özgürleştirmez koyunlaştırır. Bu konuda sana katılıyorum.

1|0
    0|1
  • dediğinden bişiler anlasaydım

bişiler söylerdim

biliyorsun

1|0
    1|0
  • denetim mekanizması yani hesap verilebilirlik geliştirilirse demokrasi öyle sağlanmış olur.

0|0
    0|0
  • tebrik ederim, en azından delikanlısın. çoğu insan bunu söylemekten korkuyor.

0|0
    0|1
Yükleniyor...