Ygsyi kazanma ihtimali?

özet: Ygs sınavında hiçbirşey bilmeden şu an çalışmaya başlasam kazanma ihtimalim %kaçtır?

merhaba ben geleceğimden korkan ve hiçbirçaba göstermeyen biriyim açıcası durum şu küçüklüğümden beri hiç bir zaman bir sınava yarım saaten fazla çalışmadım hep 45 alıp bir şekilde geçtim meslem lisesindeyim lise 4 son sınıf ygs sınavına az kaldı biliyosunuz ben önceleri 2 yıllık direk geçiş yapmak istiyorum ama nerden takıldıysa aklıma 4 yıllığı kazanma ihtimali geldi bildiğiniz gibi 5 ay gibi bir süre var sınava ve açıkcası hiç ama hiç ama hiç birşey bilmiyorum 0 şimdi başlasam çalışmaya hiç kazanamam demi yani en düşüğü kendi bölümüm için söylüyorum 300den başlıyo evet şu an başlasam çalışmayı ama biraz zeka zeviyesi düşük biri olarak benimseyin beni başlasam eğer kazanma ihtimalim %kaç olur?

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• alanın nedir

0|0
    0|0
    • lojistik

• 18.yaşındayım ve düşünmekten kafayı yediğimi açık bir şekilde söyliyebilirim amacım hedefm yok çünki istemiyorum oturup şu köşede sesiz sedasız ölmek istiyorum bu bana daha çok rahatladıcı geliyo ama bu düşünceyi toplumda birine sölesen sana deli der o yüzden kelimeleri kullanırken daha kapalı kullanıyorum

• düşünmek doğru düşünmek yardım alarak bu düşünceleri biliyorum herkes deli olarak bakar bu düşüncelerle istemezken yardım edilemez istemen gerekir hayat anlamsız diğildir anlamsız yapan bizleriz sadece ölmek aslında sana kaçış gibi geliyo daha çok

Kızlar Ne Diyor 2

• gerçekçi olursak hiçbirşey bilmiyorsan kazanamazsın zor gibi

ama şimdi başlayıp

seneyde çalışsan sonra girsen iyi bir yere girebilirsin

0|0
    0|0
    • teşşekürler saolun bunu birinin söylemesi gerekiyordu bende biliyorum kazanamıycağımıda işte insan gaza gelip umut ediyor :)

• Evet kesinlikle katılıyorum istersen olur çünki bazı oyunlarda bir itemi istediğimde kimse kazanamıycağımı o iteme sahip olamıycağımı düşünür ama ben kafaya koyar yapar o iteme sahip olurum ancak sorun şu ki kafaya çok az şeyi koyarım yani çok az şey isterim bunu yapmak en zor olanı ne kadar kafaya koymaya denesemde bir türlü buna inanamıyorum yani istatistik olarak imkansız duruyor

• hımm anladım hayırlısı olsun ozaman

• Calis zorla olucak

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Çalış,inan,başar!

0|0
    0|0
  • la sayısaldan giricen belli meslek lisesi

gününün tamamını derse ayırırsan 290 falan rahat alırsın ygsden ek puanda geliyor kendi bölümüne gidersen öğretmen olursun nolacak basit

0|0
    0|0
    • yahu sayısal çok kötü 4 işlemi yapamıyorum o derece 260 alsam ek gelen puanla her türlü olurda nasıl alayım yahu

• Öyle dionda nasıl yapim bakıyorum int. okullara tam burslular 350 puan ben alsam 280 alsam okulda 70 puan verse okey olur ama 280 alabilmem için 20 matametik 25 türkçe yapmam lazım imkansız bu bana akıl ver nasıl olucak

• oho sen unut bu işi hala çalışmıyor

Yükleniyor...