Asosyalim,çalışmıyorum,okumuyorum aslında hiç bir şey yapmıyorum

Uzun süredir Asosyalim,çalışmıyorum,okulu bıraktım(Açığa yazıldım), Hiç arkadaşım yok bu sebeplerden dolayı .monoton bir hayat,amaçsız,Yakışıklıyım yazmayacağım kimine göre öyleyim,kimine göre değil. İlgi duymuyordum hiç bir şeye sadece şarkılar dinleyip zaman öldürüyordum,filmler ve diziler izliyordum sonra bu sorunlarım çıktı .İnsanlardan kaçmaya başladım,kalabalık yerlere gitmemeye. ve sonra geçen yıllara üzülüyorum. Yalnızlık kolaydı.Neden çalışayım ki diyordum kendime ne için ? asosyalikte dipteyim ve çözüm bulamadım . sadece içimi dökmek için yazdım çünkü canım sıkılıyor Şu an herkese başarılar yaşam mücadelesinde

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Saçma sapan dizi mizi film izleyeceğine kitap oku diyeceğim ama, ona eğilimin yoktur şimdi senin.

Kitap okuyunca ne oluyor biliyor musun?

O b.ktan yaşantını bir kenara koyup, kitaptaki karakterin hayatını yaşamaya başlıyorsun.

Ve sana bir şey daha söyleyeyim..

Onların hayatı sıkıcı, monoton ve amaçsız değil.

Git bulamadığın kendini kitaplarda bul.

Onlarda yaşa..

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Neden peki bu hayati seçiyorsunuz. Boyle boş amaçsız olmak size birsey katmiyor aksine zarar veriyor . Bunu bile bile neden bir hedef belirlwyip onun içn mucadele vermiyorsunuz. Hayt herseye ragmen guzel gercekten. . .

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Kardeşim biran önce toparlan.İlerde daha kötü olur senin için bişeyler yap.En azından gir bir süre işe çalış biraz açılırsın

0|0
    0|0
  • kendini şisofrenlige yanlızlıga sürüklüyorsun yanlış tam tersi üstüne gideceksin korkularının üstüne? beyin seni yönetmicek sen beyni yönet ..

0|0
    0|0
Yükleniyor...