Şu an hangi kitabı okuyorsunuz?

Şu an hangi kitabı okuyorsunuz? Ne tür kitapları seviyorsunuz ? Ve tavsiyeleriniz neler ? :)

0|0
7|16

En İyi Erkek Görüşü

• okumuyorum hic bisey

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• okumaya başlayamadım daha...

0|0
    0|0
  • Sıradan Delilik Öyküleri

0|0
    0|0
  • bayadır kitap okumuyorum malesef :(

vakit yok :D

0|0
    0|0
  • Goethe-Faust

0|0
    0|0
  • grinin 50 tonu keyfim erse başlayacam

0|0
    0|0
  • Adam Fawer - Empati okuyorum.

0|0
    0|0
  • kavgam a yeni başladım. Sen n tür sewersin. Ona göre bişi diyim

0|0
    0|0
  • Oscar Wilde'in Murver Ağacı'ni okudum en son. Onu verip Bernard Shaw - Kara Kiz kitabini aldim kütüphaneden.

Genelde eksisozluk, le monde 100 kitap listesi ve nobelli kitaplara bakıyorum. O da olmazsa seç begen usulü. :)

0|0
    0|0
  • Adam Fawer - Sempati okuyorum.

0|0
    0|0
  • dan brown kitaplarını severdim

0|0
    0|0
  • Uğur Mumcu-Rabita

0|0
    0|0
  • Kuranıkerim deki gizli ayetler adlı kıtabı okuyorum

0|0
    0|0
  • Gri'nin elli tonu (sol ellede zor yazdım ama ;) )

0|0
    0|0
  • okumaya karsıyım cok sıkıcı

0|0
    0|2
  • aöf microiktisat bir bok anlamıyom

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• bir psikiyatrisin gizli defterini okuyorum, eroin kitabını bulursam onu okumayı düşünüyorum bundan sonra. Canan Tanın kitaplarını okumadıysan ( piraye, yüreğim seni çok sevdi, eroinle dans, en son yürekler ölür,iz ) ben bunların hepsini okudum güzeldi.sen nasıl kitap okumaktan hoşlanırsın ki ona göre önereyim ?

0|0
    0|0
    • Normalde kitap okumayı pek sevmem ama şuan İz'i okuyorum ve çok sevdim. O tarz kitapları seviyorum, sürükleyici olmalı yani :)

• anladım tatlım :) Mart menekşelerini de okuyabilirsin oda iyiydi. okuduğum kitapları hatırlamaya çalışıyorum da aklıma geldikçe yazarım (:

• peki teşekkür ederim :)

• Tess Gerritsen-Sessiz Kız'ı okuyorum bunda sonra Ahmet Ümit Agatha'nın Anahtarı'na başlayacağım.Tess Gerritsen'ın ve Elif Şafak'ın kitaplarını tavsıye edebilirim.Zülfü Livaneli Serenad Canan Tan Eroinle Dans tavsiye edeceğim kitaplardan :)

0|0
    0|0
  • kristinn hannah: kız kardeşler arasında'yı okuyorum hoş bir kşitap ama genelde polisiye gerilim ya da fantastik serileri okuyorum seviyorum

0|0
    0|0
  • bütün arkadaşlarım ''soğuk kahve'' diye bir kitaba takmışlar

onu okumaya başlıyıcam merak ettim

0|0
    0|0
  • Hukuk kitapları okuyorum .

0|0
    0|0
  • Keith Ablow - İntihar Cinayet

Genelde polisiye, gerilim ve bilim kurgu kitapları okuyorum. Agatha Christie, Keith Ablow, Tess Gerritsen, Ken Grimwood gibi yazarların eserlerini tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • dan brown cehennem almayı düşünüyorum ama harçlığıma haciz koydu anneciğim... nasipse gelecek aya :/

0|0
    0|0
Yükleniyor...