Kitap önerebilecek biri var mı ?

Eğer okuduysanız Cennette karşılaşacağınız beş kişi , Uçurtma avcısı gibi kitap önerebilecek var mı ?

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• bin muhteşem güneş'i okudun mu? çok iyi bir kitap, uçurtma avcısıyla aynı yazarın, khaled hosseini'in.

0|1
    0|0
    • biliyorum oda var elimde ama henüz okumadım

• mesela madem elinde bir kitap var neden okumalık kitap diyorsun anlamıyorum

bu arada kusura bakma dajsy özur

• çünkü ben baya boş vakti olan bir insanım günüm kitapla müzikle geçiyor çabuk bitiriyorum elimde şu an sadece o var okumadığım onu okuyacam tabiki sitede takılırken aklıma geldi şimdiden öneri almak istedim sadece

Kızlar Ne Diyor 5

• uçurtma avcısnın yazarında bin muhteşem güneş ve tanrının unutulan çocukları

0|1
    0|0
  • grinin 50 tonu

0|1
    0|0
  • ahmet hamdi-huzur

patrick süskind-koku

marquez- yüzyıllık yalnızlık

en son okuduğum üç kitap. üçüde hoşuma gitti konularına bak bir beğenirsen okursun tarafımdan tavsiye edilir :)

0|1
    0|0
  • Serenad(zülfü livaneli)

0|1
    0|0
  • onlar ne ya hiç okumadım .gerçi uçurtmayı duymuştum ama bakamadım.

en iyisi en sevdiğimi yazam ben, çavdar tarlasında çocuklar/ j.d salinger'ın

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• john katzenbach'ın - şizofren die bir kitabı var şu anda onu okuyorum...çok kitap okumam ama bu sardı baya

0|1
    0|0
  • dostum okumayı sevmiyorum

ama inan bana okusaydım sayfalarca önerirdim sana

0|1
    0|0
    • niye sevmiyorsun ki reyiz :/

• neyse ben çıkıyorum reyiz kitap okumayı sevmeye çalış bence faydasını göreceksindir allaha emanet ol :)

• allah rahatlık versin dostum

uyumadan bir yarımsaat okumayı unutma

hatta arada kitap okurken uyuyup kalabilirsin dikkat et ısıgı söndur israf olmasın

Yükleniyor...