Bir erkek ayrıldığı nişanlısını engelleyip sonra geri kaldırıyorsa ne anlama gelir ?

Whats appde engelleyip haftalar sonra engeli kaldiriosa ne anlama gelir,

Ve resim olarak bana gönderdigi resimi koymus tuttugumuz evde cekinmisdi

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• İki sebebi var;

ilki,seni unutamadı tekrar seninle olmak istiyor.

İkincisi ise, artık söz konusu kişinin sana dair veya ilişkinizin tekrarlanmasına dair hiçbir isteği yok. Seni "engellenenler listesi"nde dahi bulundurmayacak derece kendini duygusal sınırlarını çizmiş durumda.

Bence senin tavrın ikinci seçeneği göz önünde bulundurup herhangi bir girişimde bulunmamak olmalı.

0|0
    0|0
    • Zaten hic bir girisimde bulunmam ... dengesizin teki birndedigi bir dedigine tutmuyor

Erkekler Ne Diyor 5

• Yav sarmayin birbiriniz ne isin var defteri kapstmissiniz bu tarz takintioara girme yoj engeli kaldirdi flean

0|0
    0|0
  • Eski sevgilim facebook'ta aşkla ilgili bir gönderimi beğenmiş. Galiba yine bir şeyler yaşamak istiyor benimlen.

0|0
    0|0
  • sosyal medyada kaldi ayrilanlarin iliskisi desene.

0|1
    0|0
  • pişman olmuş demektir.

0|0
    0|0
    • Mesaj da ata bilir ... ben sirf merakimdan bakdim sonra geri engelledim hemen ne isine yariyorki

• Annesi yuzunden ayrilmak zorunda kaldik... annesi agza alinmicak sozler soyledi oglanda annesine dur demedigi icin babamda bu cocuk seni ezdirtcek annesine dedi ama ben genede hayir ayrilmam seviom dedim sonunda annesi anneme hakaret etti oglan gene annesine bisey demeyince dugune bir hafta kala her iki tarafda bu is olmaz artik dedi

• hayırısı olmuş bence. çünkü siz anlaşsanız bile aileler bu şekilde çirkin bir durumun içindeyse mutluluk yüzü göstermezler, sizi her gün üzerlerdi.

• onu halen unutmaadığını ve aramak istediğini

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• olmadı sensiz saralım baştan demek

0|1
    0|0
    • Iyide neden mesaj atmior.. bende engellemisdim geri kaldirdim ve aninda geri engelledim

• Allah boyle kaynana dusman basina vermesin

• engelleyip geri kaldırdığı anlamına gelir

0|0
    0|0
  • Canım sen beynindeki masumiyeti kaybetmişsin.Gerisi zaten boş.

0|0
    0|0
  • Bence hiç sayfasına bakma diyeceğim ama bende nişan attım her sabah adet haline geldi sürekli sayfasına bakıyorum ama artık şunu farkediyorum eskisi gibi canım acımıyor buda birşeydir. İyi ki nişanı atmışsın o kayınvalideyle yaşanmazdı.

0|0
    0|0
    • Evet kesinlikle yasanmazdi ... benim canim eskisi kadar yanmiyor artik ama amacini merak.ediyorum

Ne yapmya calisio bu diye

• amaç sadece bir meraktan ibarettir. Birazdan vicdan azabı olabilir. Sonuçta onun ailesi yüzünden ayrılık oldu..

Yükleniyor...