Batıl inançlar doğrumu sizce ?

Batıl inançlar doğrumu sizce ? Bazen tutuyor ama sizin görüşlerinizi almakta fayda var

0|0
9|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• Batıl adı üstünde, hiç tuttuğuna denk gelmedim.

0|0
    0|0
  • Kara kedi besledim, sevimliler..

0|0
    0|0
  • Yalan tabiiki ama bazen şans eseri tutunca insan inanıyor.

0|1
    1|0
  • Hayır doğru olduğunu söyleyemem.

Gece sakız çiğnemek ölü eti çiğnemektir falan filan.

Saçma,hatta ürkütücü..

0|0
    1|0
  • İnanmayın artık...

0|0
    0|0
  • İnanmam da küçükken kafamızı bunlarla doldururlardı. Kızlar siyah kediye baktığın zaman saçını çek derlerdi. ))

0|0
    0|0
  • Hiç birini uygulamıyorum başıma da bir iş gelmedi ..Yani inanmıyorum.

0|0
    1|0
  • hayır değil tevafuk tamamen

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 4

• batıl batıldır. batıl inanç batıldır. inançsa ikiye ayrılır. sonra batılla kesişir. sonra batıl inanç diye bişi çıkar ortaya. şinciiik bunun adı niye batıl acaba...

lsdhgjdfhglkjsdfhgkjdsfhgkjdsfhgdslfkjghlsdfhgjkhdslkhfgklhsdflkjgjksdfhgdasfsdflsdhgjdfhglkjsdfhgkjdsfhgkjdsfhgdslfkjghlsdfhgjkhdslkhfgklhsdflkjgjksdfhgdasfsdflsdhgjdfhglkjsdfhgkjdsfhgkjdsfhgdslfkjghlsdfhgjkhdslkhfgklhsdflkjgjksdfhgdasfsdflsdhgjdfhglkjsdfhgkjdsfhgkjdsfhgdslfkjghlsdfhgjkhdslkhfgklhsdflkjgjksdfhgdasfsdflsdhgjdfhglkjsdfhgkjdsfhgkjdsfhgdslfkjghlsdfhgjkhdslkhfgklhsdflkjgjksdfhgdasfsdflsdhgjdfhglkjsdfhgkjdsfhgkjdsfhgdslfkjghlsdfhgjkhdslkhfgklhsdflkjgjksdfhgdasfsdflsdhgjdfhglkjsdfhgkjdsfhgkjdsfhgdslfkjghlsdfhgjkhdslkhfgklhsdflkjgjksdfhgdasfsdflsdhgjdfhglkjsdfhgkjdsfhgkjdsfhgdslfkjghlsdfhgjkhdslkhfgklhsdflkjgjksdfhgdasfsdflsdhgjdfhglkjsdfhgkjdsfhgkjdsfhgdslfkjghlsdfhgjkhdslkhfgklhsdflkjgjksdfhgdasfsdflsdhgjdfhglkjsdfhgkjdsfhgkjdsfhgdslfkjghlsdfhgjkhdslkhfgklhsdflkjgjksdfhgdasfsdflsdhgjdfhglkjsdfhgkjdsfhgkjdsfhgdslfkjghlsdfhgjkhdslkhfgklhsdflkjgjksdfhgdasfsdf

cut tıraşı

0|0
    1|0
  • yalannn

0|0
    0|0
  • bence saçma..kara kedinin önünden geçmesi ugursuzluk getirirmiş , bu bildigin ırkçılık..zamanında bir beyazın bir zenci için uydurdugu birşey oldugunu düşünüyorum

0|1
    1|0
  • adı üstünde batıl.bazen tutması değil onun istikrar göstermesi lazım

0|0
    0|0
Yükleniyor...