Şu sıralar hangi kitabı okuyorsunuz?

Şu sıralar kitap okuyor musunuz?Okuyorsanız okuduğunuz kitabın adı ve türü nedir?

0|0
14|6

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 14

• kelebek. okumanızı tavsiye ederim.. çoook eski zamanlarda olmuş bir olay anlatılıyor ve zamanında fransa'da 8 milyon satmış araştırmama göre . haksızlığa uğrayıp kaçışı mümkün olmayan bir adaya kürek mahkumu olarak gönderilmiş bir adam ,kaçış macerası ve intikamı .nefis bir kitap mutlaka okuyun ...

0|0
    0|0
    • 8 milyon mu! emin misin bayağa satmış :))

• Anladım adamın kaçmak için verdiği olağanüstü mücadele ilgi çekici tabi

• Islam ilmihalini okuyorum

0|0
    0|1
  • duma adası, gerilim

0|0
    0|0
  • okumuyoru bu aralar

0|0
    0|0
  • ''erkekler neden terkeder '' olayın bilimsel açıklamaları var ama sıkıcı

0|0
    0|0
  • şuan elimde bi kitap yok okumaya başladığım

0|0
    0|0
  • Şu sıralar Bir Gün romanına başladım hoş gibi fakat araya okuldan okumam gereken başka kitaplar girdi en yakın zamanda geri döneceğim :)

0|0
    0|0
  • Ben bugun bi kitaba basladim ama bildigimiz klasik romanlardan degil. Avrupa ulkelerinde musluman olmak.. Guzel, egitici bi kitap.

0|0
    0|0
    • güzel,bitirmek de nasip olur inş :)

• Pc den vakit kalirsa neden olmasin :)

• pc'nin günlük yaşamını sekteye uğratmasına izin verme bağımlılık yapıyor sonra insanı hayattan bile koparabiliyor.yaşadığım için biliyorum

• "beethoven çorbayı neden döktü?" çocuk kitabı galiba :P birçok müzisyenn bilinmeyen hikayelerini anlatıyo. kitapçıda ktaba dalınca bi arkadaşım almıştı :)

0|0
    0|0
    • hmmm mmüzisyenlerin bilinmeyen hikayeleri konusu ilginçmiş

• İstanbul Hatırası Ahmet Ümit'in çok güzel bir kitap herkese tavsiye ederim :)

1|0
    0|0
  • Ahmet telli çocuksun sen bir şiir kitabı olarak basit kelimelerden uzak ve etkileyici :)

0|0
    0|0
  • otostopçunun galaksi rehberi ( beşibiryerde ). bilimkurgu ve komedi.

0|0
    0|0
  • Yaramaz kızlardı sanırım. Ama kitapta kocaman KUSURSUZ yazıyordu

0|0
    0|0
  • Dante-ilahi komedya:cehennem herkese öneririm :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Diyarbakır türkçesi adlı kitap örneğin :"xeyronun xırnıgi akmiş şorıgına karişmiş ezonun tumanı düşmiş kıçı açıkta kalmiş.. Allahım sizi evlat degil xezep yaratmiş=hayrinin sümüğü akmış salyasına karışmış azizin pantolonun düşmüş poposu açıkta kalmış.Allahım sizi evlat değil bla yaratmış"

0|0
    0|0
  • Hitlerin kavgam kitabını koskoca izmir de bulamadıktan sonra çok sinir oldum ve bunun yerine "İran'da devrim ve karşı devrim" isimli kitabı okumaktayım.

0|0
    0|0
    • konusuna bakınca iyi seçim olrak gözüküyor

• İmam Gazali'nin meşhur kitabı biliyorum evet okumadım ama imam gazali'ye çok büyük saygım var zaten okumak da istiyordum onu

• kavgam ilk 150 sayfa ii de gerisi sıkıcı okumak istmezsn

• 1984-konusu ütopya

0|0
    0|0
  • piruze...şam'da bir türk gelin...güzel bir roman

0|0
    0|0
  • elif şafak-aşk

0|0
    0|0
Yükleniyor...