Guzelmiyim cirkinmiyim bilmiyorum....

Boyum 166 kilom 65 diyeteyim 60 kiloya inmek istiyorum..

esmerim yuzumu arzu sahinin yuzune benzetiyolar..

karakter olarakta sakaciyim stresliyim cabukta sinirlenen bir insanim..

Sevgilim olmadi hic.. erkeklerle icli disli degilim olmadimda hic fazla..

okuldakilerle merhaba merhaba okadar.. okuyorum okulumu hep onemsemisimdir...

etrafima bakiyorumda cogu kizlarin sevgilisi var... sorun bendemi...

resim felan koyda yorum yapalim demeyin sakin... resim felan paylasmam sitelerde...

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• boşver sevgiliyi falan onlar boş işler sen kimseye bakma zamanı gelince olur sen oku hayatını kurtar güzellik göreceli kavram kimine güzel görünürsün kimine değil

0|0
    0|0
    • Haklisin bende oyle dusunuyorum... tesekurler

• Rica ederim sen takılma böle şeylere kendince yaşa kendin için yaşa kendin için mutlu ol gerisi zaten zamanla olur...

Erkekler Ne Diyor 6

• oncelıkle kılo vermen gerek.Bunun için ve sağlığın ıçın şekerı bırakacaksın.Çaya şeker atmayacaksın.Kahvaltıda ve yemekte ekmek yemeyeceksın.Akşam yatarken yemek yemeyeceksın.Bol mıkarda su ıçeceksın.Fırsat bulursan yuruyerek kısa zamanda ıstediğine ulaşabılırsın.Ayrıca bu sana sağlıklı olmanı da sağlar.Şekerden uzak dur.Vucud kendı şekerını uretır.Genel hastalıkların baş sebeblerınden baş şuphelı şekerdır. Arkadaş çevrenı değiştir.İlla bır erkek arkadaş aramak için dikkat çekmeye gerek yok.Zamana yay.Acele etme.Nasıbınde varsa o kışı gelır senı bulur.

0|0
    0|0
    • Haklisin ama kilolu gostermiyorum.. hem diyeteyim ski vucudum olsun istiyorum

• Sevgili yapmak marifet değil bu yaşlarda sevgiliden daha önemli şeyler var.Sorun sende değil.

Güzelmi çirkinmi olduğuna aynaya baktığın zaman karar verebilirsin aslında .

0|0
    0|0
  • kimse sevgilisi olmayan kızların hepsi güzel değil die bir genelleme yapamaz dediğin gibi erkeklere soğuk davranıyosun büyük ihtimalle bundandır

0|0
    0|0
  • güzel değil misin sorun yok etek boyunu kısalt tasmasını takacağın çok kişi çıkar karşına ;)

0|0
    0|0
  • kalcan guzelse sende guzelsin,kizlarda ilk once kalca

0|0
    2|0
  • off senin gibisini görmedim.ne güzel şeysin sen öyle .evlensene benimle D:DD

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• puahaha puzzle gibi olmuş lan nerden bilek arzu şahinde pek çirkinmiş ben beğenmedim ama seni görmeden yorum yapamam:D

0|0
    0|0
Yükleniyor...